Odżywki na rzeźbę! Dodatkowy RABAT -15%! 🏋️‍♂️   Kod: RZEZBA  

Sara R.

Brak zdjęcia
Kobieta

Napisane opinie

Skład i działanie jest OK jak na tę cenę, ale konsystencja jest niestety fatalna, (jeśli chodzi o smak naturalny). Rozpuszczalność na zero, klei się jak plastelina. Świetnie natomiast do pieczenia, omletów itd, jednak trzeba się napracować mikserem, żeby się ładnie ujednoliciło.

Szczerze powiedziawszy, oceniam bardzo średnio. Smak czekoladowy okropnie przesłodzony. BCAA praktycznie nie ma. Może i jest w tym trochę izolatu, ale efekty marne, a rozpuszczalność - dość ciężka. Kupiłam ze względu na dobrą famę i cenę dwie folię, ale jednak wrócę do swojego sprawdzonego Dymatize Elite XT. W tym przedziale cenowym daje dużo lepsze efekty, a jego smak jest o niebo lepszy. Sumując: na początek niezłe, ale szału nie ma.

Można się uzależnić! Smak czekoladowy jest boski, wanilia taka sobie, czuć trochę proszkiem niestety. Jeśli chodzi o efekty, jestem bardzo zadowolona i polecam swoim klientkom w klubie fitness. Babeczki, nie bać się odżywek! :)

Smak super! Jeśli chodzi o efekty - dużo lepsza wytrzymałość na treningach, lekki przyrost mięśni nawet! Polecam gorąco, warto!

Rozpuszczalność świetna - duży plus. Niestety w składzie jest masa chemii, której nie musi tam być, zwłaszcza słodzidła wszelkiej maści, od czego niestety odżywka jest obrzydliwie wręcz słodka. Osobiście nie kupię drugi raz. Wcześniej stosowałam Ostrovit i nie mogę powiedzieć, żeby działał słabiej. W zasadzie dla mnie we wszystkim, prócz rozpuszczalności, był dużo lepszy.