🥩 -10% na wszystko!    Kod: GRILL10   Wygrilluj rabat!

Artur T.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Świetny preparat. Właśnie czegoś takiego szukałem na rynku. Zauważyłem, że bardzo pozytywnie wpływa na sen. Regeneracja na plus. Polecam zdecydowanie.

Super suplement. Daje radę. Już dawno szukałem czegoś podobnego. Wyraźnie w moim przypoadku zmniejsza zmęczenie I zwiększa chęci na trening. Wystarczy jedna tabletka. Czuć to charakterystyczne mrowienie. Jednym słowem - daje kopa. Zdecydowanie polecam każdemu kto dużo trenuje w tygodniu I boi się, że trening może nie być tak efektywny.

Super product. Już dawno szukałem czegoś takiego na rynku. Mieszanina najlepszych składników. Daje kopa. Wystarczy jedna tabletka, ale jak wezmę 2 - zalecane dla mojej wagi - 100 kg to dopiero jest efekt. Polecam.

Ciekawe rozwiązanie. Dobrze się komponuje z kreatyną. Daje powera podczas intensywnego i długiego treningu. Jako skutek uboczny zwiększone libido, więc dziewczyna się cieszy. Póki co efektów negatywnych nie zaobserwowałem. Zdecydowanie polecam i kupię znowu.

Bardzo dobry środek. Daje efekt pobudzenia. Więcej energii przy aerobach. Dobrze się czułem, efektów ubocznych nie zaobserwowałem. Zdecydowanie polecam. Planuje kupić znowu jak się skończy. Dobre wspomaganie przy redukcji masy.

Daje radę. Wyraźnie poprawia siłę i wytrzymałość. Aż chcę się ćwiczyć.