Wakacyjna wycinka cen! 🌴 Rabat -15%    Kod: WAKACJE  

grzegorz s.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Rewelacyjne masło orzechowe, jadłem wcześniej wersje pure z tej firmy, ale ta mnie zachwyciła, jest słodkie nie trzeba dosładzać dżemem, konsystencja jest idealna, nie spływa. Ja osobiście lubię słodkie masło orzechowe i to trafiło idealnie w mój gust.

Jak ktoś już napisał dekstroza to dekstroza, ten produkt jest w bardzo dobrej cenie za dużą porcję, przykładowo za dekstro w formie cukierków trzeba zapłacić przeszło 30zł. Nie wyobrażam sobie biegania bez dodatku energii, najbardziej smakuje mi smak truskawkowy i neutralny, bo najlepiej mi się miesza z innymi odżywkami. Nie wyczuwam też żadnego nieprzyjemnego posmaku, raczej słodycz poprawia smak gorszych produktów.
Polecam jak ktoś szybko potrzebuje energii.

Dobry suplement, na początku wziąłem 2 tabletki i była moc przez cały godzinny trening i jeszcze mnie nosiło w domu, następnie spróbowałem 3 tabletki i tu zamiast lepszego efektu po około 45 minutach musiałem się męczyć do końca, po jednej tabletce nie odczuwam za to żadnego efektu, więc zostałem przy 2 i to jest odpowiednia dawka dla mnie. 4* dlatego, że nie jestem pewien do końca czy efekt będzie się dalej utrzymywał wraz z dłuższym użytkowaniem, wydaje mi się, że jest coraz słabszy.

Smak jest rewelacyjny, bardzo dobra słodka alternatywa dla kremów typu Nutella. Konsystencja jest zbyt rzadka, ale to przez brak utwardzonych tłuszczów. Jak dla mnie trochę za słodkie i musiałem dodać czystego masła orzechowego (bez dodatków oczywiście). Polecam, bo naprawdę smak jest świetny.