Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: WYCINKA15  

Adam K.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Polecam

Biogenix Vita-genix MEN Sport AM/PM

Napisane opinie

Produkt bardzo fajnie działa, głód zwiększa się od razu, tania cena. Myślę, że jest na pewno godny polecenia.

Od zawsze miałem problem ze stawami i stosowałem wiele tego typu produktów, ale żaden z nich nawet się nie umywa do arthroblock forte. Już po pierwszych tygodniach można zauważyć znaczną poprawę. Polecam każdemu, kto ma podobne problemy.

Jak niewiele z odżywek kreatynowych, ma bardzo dobry smak. Stosowałem razem z napalmem, w miesiąc przybyło mi 20kg na sztandze i 3 cm w bicu. Bardzo polecam każdemu, kto poważnie traktuje trening siłowy :)

Stosowałem już wiele przedtreningówek, ale Napalm jest według mnie jedną z najlepszych na polskim rynku. Efektem przewyższa dużą ilość przedtreningówek pomimo, że jest stosunkowo tani w porównaniu z konkurencją. Polecam każdemu, kto poważnie traktuje trening siłowy (+20 na sztandze i 3cm w bicu:)) pozdrawiam.

Stosowałem już kilka przedtreningówek, ale S.A.W. to najlepsza z nich. Wiadomo, organizm się przyzwyczaja, ale teraz dawka zwiększyła się zaledwie o pół miarki, a nie o 20 gram, jak u niektórych. Wraz, ze stosowaniem FA xtreme detonator przy wyciskaniu na klatkę w 3 tygodnie ciężar zwiększył się o 20 kg. Polecam każdemu poważnie traktującemu trening siłowy ;)

To był mój chyba 5 gainer i jeśli chodzi o smak, to nie ma sobie równych. W prawdzie ma tylko 15 gram białka na porcję, ale to gainer, a nie bulk. Gainer służy do uzupełnienia diety w kalorie i makroskładniki. Nie można go mylić z posiłkiem, ale jest naprawdę świetnym dodatkiem jeśli zależy nam na budowaniu masy mięśniowej ;)

Od pewnego czasu miałem poważne problemy że snem pewnie związane z ciężkimi treningami. Próbowałem wcześniej różnych kompleksów witamin, ZMA, ale GABA z Trec ma największą ilość kwasu gamma-aminomaślanego i jest to preparat, który naprawdę działa, zasnąłem w 5 minut i obudziłem się wypoczęty. Polecam każdemu kto ma podobne problemy ;)

Super produkt, na początku nie czułem jakiegoś pobudzenia, ale w chwili wykonywania serii czuję się niesamowitą "agresję". Bardzo dobrze pompuje mięśnie. Dla mnie jest to numer jeden jeśli chodzi o przedtreningowki.