Adam K.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Produkt bardzo fajnie działa, głód zwiększa się od razu, tania cena. Myślę, że jest na pewno godny polecenia.

Od zawsze miałem problem ze stawami i stosowałem wiele tego typu produktów, ale żaden z nich nawet się nie umywa do arthroblock forte. Już po pierwszych tygodniach można zauważyć znaczną poprawę. Polecam każdemu, kto ma podobne problemy.

Jak niewiele z odżywek kreatynowych, ma bardzo dobry smak. Stosowałem razem z napalmem, w miesiąc przybyło mi 20kg na sztandze i 3 cm w bicu. Bardzo polecam każdemu, kto poważnie traktuje trening siłowy :)

Stosowałem już wiele przedtreningówek, ale Napalm jest według mnie jedną z najlepszych na polskim rynku. Efektem przewyższa dużą ilość przedtreningówek pomimo, że jest stosunkowo tani w porównaniu z konkurencją. Polecam każdemu, kto poważnie traktuje trening siłowy (+20 na sztandze i 3cm w bicu:)) pozdrawiam.

Stosowałem już kilka przedtreningówek, ale S.A.W. to najlepsza z nich. Wiadomo, organizm się przyzwyczaja, ale teraz dawka zwiększyła się zaledwie o pół miarki, a nie o 20 gram, jak u niektórych. Wraz, ze stosowaniem FA xtreme detonator przy wyciskaniu na klatkę w 3 tygodnie ciężar zwiększył się o 20 kg. Polecam każdemu poważnie traktującemu trening siłowy ;)

To był mój chyba 5 gainer i jeśli chodzi o smak, to nie ma sobie równych. W prawdzie ma tylko 15 gram białka na porcję, ale to gainer, a nie bulk. Gainer służy do uzupełnienia diety w kalorie i makroskładniki. Nie można go mylić z posiłkiem, ale jest naprawdę świetnym dodatkiem jeśli zależy nam na budowaniu masy mięśniowej ;)

Od pewnego czasu miałem poważne problemy że snem pewnie związane z ciężkimi treningami. Próbowałem wcześniej różnych kompleksów witamin, ZMA, ale GABA z Trec ma największą ilość kwasu gamma-aminomaślanego i jest to preparat, który naprawdę działa, zasnąłem w 5 minut i obudziłem się wypoczęty. Polecam każdemu kto ma podobne problemy ;)

Super produkt, na początku nie czułem jakiegoś pobudzenia, ale w chwili wykonywania serii czuję się niesamowitą "agresję". Bardzo dobrze pompuje mięśnie. Dla mnie jest to numer jeden jeśli chodzi o przedtreningowki.