📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Rudolf Z.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Uczciwe 10/10
-świetny skład,
-genialny smak,
-niesamowita rozpuszczalność,

Najlepszy izolat jaki brałem dotychczas.

Klasą sama w sobie (zresztą jak każdy produkt UNIVERSAL). Wzrost siły i masy mieśniowej odczułem już w drugim tygodniu stosowania. Gorąco polecam!

Świetne białko w najlepszej cenie!!! Byłem w szoku gdy zobaczyłem stosunek składu do ceny. Do tego świetny smak i dobra rozpuszczalność. Od dziś, to moje białko nr 1.

Jako uzupełnienie diety, całkiem spoko, jednak jest to białko sojowe, więc nie nadaje się na główny suplement. Smak czekoladowy słaby, bardzo mocno czuć soje i średnio się rozpuszcza. Jednak zważając na cenę, to nie jest źle.

Bardzo dobry matrix kreatynowy. Mocna mieszanka, która już po krótkim czasie używania przynosi efekty, do tego smak arbuzowy, to istny miód.

Jedno z najlepszych BCAA jakie brałem. Efekty widoczne bardzo szybko, do tego dobra cena czynią ten produkt jednym z najlepszych na rynku.

Bardzo fajne HMB, do tego w dobrej cenie. Kapsułki owszem, są duże, ale można się przyzwyczaić. Świetny produkt na wyrobienie rzeźby.

Bardzo dobre białko, warte swojej ceny, smak czekoladowy jest bardzo delikatny, piłem i z wodą i z mlekiem, w obu przypadkach rozpuszczalność wzorowa, zero piany. Jedyny mankament to wysoką cena, jednak warto spróbować.