🔥 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15PROMO  

Przemysław W.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

ZMA z Activlab'u to małe, niepozorne, niebieskie kapsułki złożone z magnezu, cynku i witaminy B6, niosą ze sobą mityczną moc, niczym starożytne pioruny Zeusa ciskane z niebios na ziemię. Po zażyciu (w moim przypadku dwóch kapsułek) ZMA tuż przed snem, śpi się bardzo głęboko.
Jestem na redukcji, a co za tym idzie, zwiększone kardio/interwały połączone z deficytem kalorycznym, dają się we znaki w postaci zmęczenia, więc zacząłem stosować ten suplement już jakiś czas temu i teraz nie wyobrażam sobie jak wyglądałaby redukcja bez niego. Działa świetnie, śpię spokojnie, głęboko, a rano budzę się mega wypoczęty. Jak wiadomo, podczas snu nasz organizm się regeneruje i mięśnie rosną, więc porządny sen jest czymś niezbędnym. Nie stosowałem ZMA z innej firmy, bo skoro ten działa na mnie extra, składy się nie różnią z innymi firmami, to po co przepłacać? Polecam wszystkim, którzy mają problemy z dobrym wypoczynkiem, nie będziecie zawiedzeni!

Produkt taki jak białko od BioTech USA nie może pozostać bez odpowiedzi. Najprościej byłoby napisać ŚWIETNY! Jednak rozwinę nieco bardziej myśl. Stosowałem różne białka do tej pory z rożnych firm, lepsze jak i gorsze, jednak z tą firmą mam przyjemność pierwszy raz. Skład jaki jest, każdy może sobie przeczytać. Moim zdaniem petarda! Wysoka zawartość białka i BCAA - to przyciąga! Mogę natomiast napisać kilka słów o smaku i rozpuszczalności. Niedawno zakupiłem smak czekoladowy i bananowy. Na pierwszy rzut idzie czekolada. Piłem kiedyś już dobrą czekoladę i wtedy myślałem, że nic jej nie przebije. Jakże bardzo się myliłem... Smak czekoladowy, oferowany przez Biotech USA od samego początku sprawia, że chcesz by się nie kończył, nie dość, że w puszce to już nawet we właśnie opróżnianym shakerze ;) Fantastycznie wyważony, smakuje jak kakao! Dość słodkie, ale nie przesadnie. Oczywiście smak można "regulować" za pomocą ilości wody i nie traci na mocy! Z racji redukcji, nie mogę niestety opisać jak smakuje z mlekiem, ale podejrzewam, że skoro z wodą jest tak, że lepiej być nie może, to z dodatkiem mleka wyrwie mnie z kapci ;) Wasze kubki smakowe to pokochają :) Dodać mogę, że tak bardzo mi zasmakował, iż za chwilę składam zamówienie na następną puszkę - tym bardziej, że jest w promocji z 500 g gratis! Przyszedł czas na smak bananowy. W moim odczuciu smakuje prawie jak rozblendowany banan, a co za tym idzie jest mega słodki. Jak dla mnie za słodki, mimo większej ilości wody. Myślę, że smak ten skierowany jest do smakoszy słodkości ;) Co do pozostałych smaków, jeszcze nie miałem okazji poznać, ale za jakiś czas pewnie napiszę, bo jak już wspomniałem, składam zamówienie na następną partię: czekoladę, wanilię, kokos i truskawkę. Jeśli chodzi o rozpuszczalność, to nie ma z tym najmniejszego problemu. Wystarczy kilka wstrząśnięć, by cieszyć się super gotowym popitkiem ;) Byłbym zapomniał o jeszcze jednej w moim odczuciu, bardzo ważnej rzeczy. Białko NIE zalega na żołądku, nie czuć uczucia ciężkości. Podsumowując - białko z czystym sumieniem mogę polecić każdemu i wiem, że nie rozstanę się z nim długo :)