📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Daniel H.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Nisko kaloryczny napój z dodatkiem BCAA.
Porcja aminokwasów optymalna 4 gramy na puszkę.
Dobre do picia w trakcie treningu jak i po nim.
Gasi pragnienie i uzpupełnia amino. Dobry produkt na po treningową regeneracje.
Smak okay, bez rewelacji, ale też nie odrzucający.

Czysta L-Glutamina w proszku, bez zbędnych domieszek, słodzików itp. Dobrze rozpuszczalna, smakowo neutralna czyli do wytrzymania. Dobry preparat na po treningową regeneracje mięśni. Stosuje od kliku lat i jestem zadowolony.

Preparat BCAA BioTech stosuję już od kilku lat.
Dobry produkt zawierający czyste BCAA bez żadnych dodatkowych domieszek, substancji słodzących itp.
Na regeneracje po treningową rozwiązanie idealne.

Za niewielkie pieniądze dobre rękawiczki. Dobrze dopasowane, zrobione dokładnie, pewnych chwyt hantli jak i drążka do podciągania. Specjalne naszyte uchwyty do szybkiego ściągnięcia ich ze spoconych dłoni. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Jak miałbym wystawić ocenę to stosunek jakości do ceny wynosi 4/5.

Czyste BCAA bez słodzikow i innych domieszek. Trec to solidny producent i takie też jest ich BCAA. Dobrze się rozpuszcza, o smaku nie wspomnę ponieważ brak słodzikow sprawia, że smakuje nijak, ale do przełknięcia. Dobry produkt za dobrą cenę.

Czysta L-glutamina bez słodzikow i innych domieszek. Trec to solidny producent i taka też jest ich glutamina. Dobrze się rozpuszcza, o smaku nie wspomnę ponieważ brak słodzikow sprawia, że smakuje nijak, ale do przełknięcia. Dobry produkt za dobrą cenę.

Dobra glutamina, w dobrej cenie i przyzwoitej jakości. Duże kapsułki i prosta miara. Łączę je z BCAA przed i po treningu. Szybsza regeneracja i krótszy czas między kolejnymi sesjami treningowym. Typowy antykatabolik. Polecam szczególnie tym, którzy używają samych BCAA, włączenie w suplementację glutaminy to dobre i bardziej efektywne rozwiązanie.

Bardzo dobre aminokwasy BCAA. Zamawiam już któryś raz z kolei. Wcześniej kupowałem inne BCAA, ale zawsze był problem z dawkowaniem - w przypadku Olimpa nie ma. Duże kapsułki i prosta miara, 5 kaps. - 5 gram proste i szybkie. Jakość dobra, jak na Olimp przystało. Ogólnie polecam.