🏋️‍♂️ -12% na wszystkie kategorie!    Kod: RABAT612  

Daniel H.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Za niewielkie pieniądze dobre rękawiczki. Dobrze dopasowane, zrobione dokładnie, pewnych chwyt hantli jak i drążka do podciągania. Specjalne naszyte uchwyty do szybkiego ściągnięcia ich ze spoconych dłoni. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Jak miałbym wystawić ocenę to stosunek jakości do ceny wynosi 4/5.

Czyste BCAA bez słodzikow i innych domieszek. Trec to solidny producent i takie też jest ich BCAA. Dobrze się rozpuszcza, o smaku nie wspomnę ponieważ brak słodzikow sprawia, że smakuje nijak, ale do przełknięcia. Dobry produkt za dobrą cenę.

Czysta L-glutamina bez słodzikow i innych domieszek. Trec to solidny producent i taka też jest ich glutamina. Dobrze się rozpuszcza, o smaku nie wspomnę ponieważ brak słodzikow sprawia, że smakuje nijak, ale do przełknięcia. Dobry produkt za dobrą cenę.

Dobra glutamina, w dobrej cenie i przyzwoitej jakości. Duże kapsułki i prosta miara. Łączę je z BCAA przed i po treningu. Szybsza regeneracja i krótszy czas między kolejnymi sesjami treningowym. Typowy antykatabolik. Polecam szczególnie tym, którzy używają samych BCAA, włączenie w suplementację glutaminy to dobre i bardziej efektywne rozwiązanie.

Bardzo dobre aminokwasy BCAA. Zamawiam już któryś raz z kolei. Wcześniej kupowałem inne BCAA, ale zawsze był problem z dawkowaniem - w przypadku Olimpa nie ma. Duże kapsułki i prosta miara, 5 kaps. - 5 gram proste i szybkie. Jakość dobra, jak na Olimp przystało. Ogólnie polecam.