📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Przemysław B.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

Hi Tec Creasteron
Hi Tec Whey C6
Hi Tec Protein 80
BioTech USA Nitro Pure Whey
Gen Lab Adrenox Boost
Trec ClenBurexin
Olimp Knockout 2.0
Fitness Authority Xtreme 3R
Gen Lab CarniCore 3000
Olimp Therm Line Fast

Polecam

Activlab High Whey Protein Bar
Activlab Fight Club Kumite
Activlab Isoactive
Hi Tec Whey C6
Hi Tec Creasteron

Używam

Activlab High Whey Protein Bar
Activlab Isoactive
Hi Tec Whey C6
Hi Tec Creasteron

Napisane opinie

Smak 5/5, pobudzenie i pompa jak dla mnie z tego co kupiłem (tylko próbkę), to troszkę słabo działało 3,5/5. Pewnie dlatego, że troszkę tego typu produktów już próbowałem i potrzebuję większą ilość :) Ogólnie kupię to jeszcze raz, ale większą ilość i wtedy napiszę wiarygodniejsza opinię.

Batonik ok, biorę jakąś godzinkę przed treningiem żeby mieć siłę na trening :) Na pewno kupię jeszcze raz, polecam.

Kupiłem tylko próbkę. Smak taki sobie. Reszta na plus, ale jak dla mnie 1 saszetka to za mało, nie czułem aż takiego kopa. Pewnie dlatego, że trochę przedtreningówek już zjadłem :) Ale polecam, ją też kupię, tylko tym razem większą ilość.

Kupiłem tylko próbkę i co mogę powiedzieć, hmmm pobudzenie i skupienie ok. Myślę, że jeszcze raz kupię ten produkt. Czas działania też na plus. Polecam, ale też raczej osobom, które dopiero zaczynają z przed-treningówkami.

Smak i rozpuszczalność bardzo dobra. Co do działania, to brałem już różne przed-treningówki, tą oceniam na 4/5. Pobudzenie i skupienie na treningu jest, ale jeżeli chodzi o mnie to trwa zbyt krótko. Jak na mnie bardziej działał inny produkt. Pompa jest i nie ma gwałtownego zejścia jak przestaje działać. Ogólnie polecam dla początkujących.

Smak dobry i bardzo dobrze się rozpuszcza. W trakcie treningu piję i jakoś lepiej wszystko wchodzi, większa motywacja. Polecam.

Właśnie kupiłem kolejną torbę białka, ponieważ jest to moim zdaniem jedno z najlepszych białek dostępnych na rynku. Ma świetny smak, praktycznie nie pieni się i przede wszystkim zgadza się z opisem. Próbowałem wielu różnych białek, ale te ma w sobie wszystko czego potrzebuję. Póki skład zostanie niezmieniony, na pewno będę kupował to białko. Polecam.

Produkt ok. Smak passion fruit taki sobie.

Super produkt, brałem kilkakrotnie i za każdym razem efekty oszałamiające. Ze smaków polecam cherry i orange, bo nie są tak kwaśne. Rozpuszczalność bardzo dobra. Na pewno kupię to jeszcze parę razy. Polecam.