Rabat -15% na odżywki!    Kod: 15MNIEJ  

Piotr J.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

BioTech USA For Her Mega Fat Burner
Trec Thermo Fat Burner
BioTech USA Beef Protein
PVL Mutant BCAA Caps
Trec Anabolic BCAA System
Alpha Male AM Protein
Fitness Authority L-Leucine
Fitness Authority Xtreme Beef Amino
Vitalmax AAKG 3000 Mega Capsules
Activlab Amino Complex

Napisane opinie

Działa na pewno na trądzik, jak z resztą ciężko powiedzieć. Dobre i to :)

Naprawdę suplement godny polecenia. Od momentu kiedy zacząłem stosować wysypiam się, co za tym idzie szybciej się regeneruję. Cena też rewelacyjna, polecam.

Brałem ten wynalazek razem z Biosterolem, Testosterolem i DAA przez okres 2 miesięcy i zero efektu. Zapewne na każdego działa inaczej, jak dla mnie wydane tylko pieniądze.

Działa nie działa, o to jest pytanie? Doktor Różański to wybitny naukowiec wystarczy zapoznać się z jego publikacjami, jak i listą firm z Polski jak i z zagranicy, z którymi współpracuje. Pamiętajmy również, że każdy organizm inaczej reaguje. Na mnie działa jak najbardziej. Biorę O. M. A po 2 letniej przerwie i efekt natychmiastowy. Przy niezmiennej diecie 1,5 kg w dwa tygodnie. Jeśli na kogoś nie działa no cóż mówi się trudno, ale po co te niepochlebne opinie.

Pamiętam początki Megabol-a jak jeszcze Egg Pro sprzedawali w puszkach. Wtedy wszyscy zachwycali się nad ich produktami, jednak przyszła konkurencja i nagle zaczęto na nich wieszać psy. Ja jednak zawsze byłem wierny ich produktom ponieważ nigdy się na nich nie zawiodłem. Może STB nie zachwyca smakiem, ale chyba nie o to chodzi. Robi swoją robotę i to najważniejsze. Polecam.