🔥 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15PROMO  

Maciek W.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate
OstroVit WPC 80.eu Standard
Trec CM3 Powder
Activlab BCAA Xtra
Trec Thermo Fat Burner
OstroVit BCAA + Glutamine
OstroVit Citrulline
OstroVit BCAA 2:1:1
Nutrend Flexit Liquid
OstroVit Beta-Alanine

Napisane opinie

Bardzo dobry preparat. Używam go regularnie od paru miesięcy. Zarówno przy treningu siłowym jak i bieganiu. Przed regularnym braniem Flexit dokuczały mi kolana po długich wybieganiach i stawy barkowe po konkretnych treningach na siłowni. Szczerze polecam, bo warto.

Dla mnie najlepsze aminokwasy jakie miałem. Używam zarówno przy treningu siłowym, ale również przy kolarstwie czy pływaniu. Wyraźnie poprawia kondycję i wytrzymałość. O zakwasach nie ma mowy, chyba że zafundujecie sobie iście piekielny trening. Szczerze polecam.

Białko naprawdę godne polecenia. Używałem już wielu białek różnych producentów. Ale to białko naprawdę wygrywa. Rozpuszczalność genialna zarówno do samodzielnego picia jak i do koktajli owocowych. Świetna wchłanialność. Zero wzdęć czy problemów żołądkowych. Pierwszy raz mam białko o smaku naturalnym. Nie jest to może najlepszy smak świata, ale nie jest niesmaczne. Po kilku szejkach naprawdę mi zasmakowało i się przyzwyczaiłem, a przynajmniej nie ma tan żadnego dosładzanego syfu.

Ogólnie:
rozpuszczalność 10/10
przyswajalność 10/10
regeneracja 9/10