📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Artur K.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

BioTech USA Tribooster
Activlab BCAA Xtra
Activlab Tribuactiv B6
Mr. Big B52 Tribu Stacks
Formotiva Testo Booster
BioTech USA Ginkgo Biloba
Swanson Maca
Activlab Arginine 3
BioTech USA Magnesium
Activlab ZMA

Przetestuję

Intenson Ashwagandha
Trec Ashwagandha Max

Napisane opinie

Suplementy z OstroVitu biorę od dawna, bo cena jest rewelacyjna, a działają. Do magnezu i guarany dołączył jeszcze wapń, ze względu na dużą dawkę i połączenie z witaminą D3. Na razie biorę profilaktycznie, ze względu na wyeliminowanie z diety nabiału.

Suplementy z OstroVitu biorę od dawna, bo cena jest rewelacyjna, a działają. Guaranę zacząłem brać, bo inne suplementy z tej firmy spisały się bardzo dobrze. I wygląda, że Guarana też działa, bo nie zasypiam w ciągu dnia na kilkugodzinnych telekonferencjach.

Suplementy z OstroVitu biorę od dawna, bo cena jest rewelacyjna, a działają. Od dłuższego czasu przestały mnie łapać skurcze łydek, odkąd łykam magnez z tej firmy. No i najważniejsze, że jest w dobrze przyswajalnej formie, a nie jak oferowany w niektórych popularnych firmach, jako tlenek.

Od lat kupuję luteinę z Olimpu. I nawet mój lekarz zauważył, że nie pogłębia mi się wada mimo wieku, a zatem śmiem twierdzić, że suplement działa.

W moim przypadku zwiększenie syntezy tlenku azotu jest widoczne :)
Jedyne zastrzeżenie to te wielkie kapsułki, które dosyć trudno się przełyka po dwie. A poza tym czuję, że środek działa, polecam.

Rośnie męska siła i energia do życia. Stosuję wraz z kilkoma innymi suplementami, czuję przypływ energii. Szczególnie tej męskiej :D.

Stosuję ostatnio razem z Tribuactive i paroma innymi środkami, czuję dużą zmianę. Spokojny sen, większa chęć do życia w dzień. I męskość rośnie ;)

Po raz kolejny zamawiam Tribuactiv. Tym razem w komplecie z kilkoma innymi suplementami. Bo czuję przypływ energii, więcej mi się chce od kiedy go zażywam. Suplementacja magnezem i cynkiem to dodatkowa korzyść.

Dla odmiany łykam każdego ranka, bo wieczorem zapominałem, ale moim celem było pozbycie się uporczywych kurczy łydki. Kurcze odeszły w niepamięć.
Może uda się wdrożyć łykanie przed snem, to jeszcze lepiej będę spał? :D.

W ostatnim miesiącu mam dużo więcej energii niż w poprzednim, który był wręcz tragiczny. Umysł stał się jasny, wiele więcej robię. Ponieważ Tribooster i nowa lecytyna Vitalmax są jedynymi rzeczami, które zmieniłem w tym czasie, więc myślę, że to one działają.

W ostatnim miesiącu mam dużo więcej energii niż w poprzednim, który był wręcz tragiczny. Umysł stał się jasny, wiele więcej robię. Ponieważ Tribooster i nowa lecytyna Vitalmax są jedynymi rzeczami, które zmieniłem w tym czasie, więc myślę, że to one działają.

Od paru lat stosuję różnego rodzaju preparaty z luteiną, które pozwalają mi utrzymać wzrok w dobrym stanie mimo wady i ciągłej pracy przy komputerze i z tabletem. Mam wrażenie, że luteina z Ostrovitu rzeczywiście działa, bo od dawna nie miałem częstych kiedyś objawów rozmazanego i podwójnego widzenia.