📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Ewelina M.

Brak zdjęcia
Kobieta

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

Olimp Good Morning Lady AM Shake + Sweet Dreams Lady PM Shake
Olimp L-Carnitine Xplode Powder
Olimp Good Morning Lady AM Shake
Olimp Thermo Speed Hardcore
Olimp Whey Protein Complex 100%
Olimp Vita-Min Multiple Sport
100% LABS Elite WPC 80 Instant + Econo BCAA
Olimp Arthroblock Forte
Biogenix ThermoNator
Olimp Whey Protein Complex 100% Dragon Ball Z Limited Edition

Napisane opinie

Kupiłam drugie opakowanie. Smak wiśniowy rewelacja jednak przy mieszaniu zostaje mi warstwa jakby nie rozmieszanego proszku-mieszam dość długo. Trochę ciężkie do wypicia. Poprzednio nie miałam takich problemów.

Jak na BCAA ma całkiem znośny smak, można się przyzwyczaić. Ważniejsze jest działanie. Widzę znaczną poprawę, zadowalający progres. Regeneracja też nieco się podniosła. Polecam.

Najlepszy spalacz jaki używałam. Dobre pobudzenie, nasilona potliwość organizmu. Kapsułki są naprawdę duże, ale nie mam większych problemów z przełykaniem. Godne polecenia, sama co jakiś czas wracam właśnie do tych tabletek.

Pierwszy duży plus za formę proszku-nie lubię tych dużych tabletek do łykania a tutaj ten problem znika. Drugi plus za naprawdę dobry smak-nie jest sztuczny i chemiczny. Trzeci najważniejszy plus to znakomite efekty. To dopiero pierwsze opakowania, ale efekty już są widoczne. Waga idzie w dół, szybsza regeneracja. Strzał w 10!

To moje drugie opakowanie i czuję, że zostanie moim faworytem. Nowy smak podwójna czekolada to istna petarda!!

To mój 3 shaker z tej serii. Ten jest rewelacyjny, bo malutki i mieści się idealnie w torbie na trening. Jedyny minus jest taki, że trochę przecieka. Używam go nie zbyt długo, więc może zwyczajnie trafiłam wadliwą sztukę. Pozostałe używam dłuższy czas i jest wszystko w porządku.

Białko naprawdę dobre. Smak nie jest zbyt intensywny, więc jak dla mnie rewelacja. Dobry produkt w super cenie.