Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15TANIEJ  

Marcel K.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

OstroVit Supreme Pure Monohydrate Creatine
OstroVit Monohydrate Creatine
Olimp TCM 1100 Mega Caps
Bio Age Pharmacy Meta Anabolon
Megabol Testosterol 250
Activlab Thermo Shape 2.0
Muscle Care GABA+
Olimp Dextrex Juice
6Pak Nutrition Effective Line ZMB
Trec Super Omega 3

Napisane opinie

Wydaje mi się, że na sen przy takiej cenie to jest to bardzo konkretny produkt, którego każdy musi spróbować i samemu się przekonać, że jakość snu jest lepsza, dobry na wzmocnienie organizmu ;)

Jak dla mnie, składając zamówienie tutaj i nie przetestowanie tego w tak niskiej cenie dużo tracicie, bo smak jest na prawdę dobry mimo tego, że na początku nie byłem do tego przekonany to i tak spróbowałem i serio się zdziwiłem, polecam po treningu, super uzupełniający.

Według mnie jeden z najlepszych produktów jeżeli chce się zrzucić parę kilo w dodatku na rozbudzenie do treningu jak najbardziej siłą poszła znacznie w gore.

Polecam produkt, jak najbardziej jest dla mnie, czuć po nim pobudzenie i chęć do treningów w dodatku schudłem 3 kilo w dwa tygodnie bez żadnych starań więc jak dla mnie? Godny zakupu w dodatku przy niskiej cenie.

Przy tej cenie? Jeden z lepszych produktów po ciężkich dniach treningowych, jeżeli chcecie usnąć szybko to na kłopoty ze snem takie coś jest wam potrzebne, nie tylko na sen, ale i regenerację mięśni.

Ogranicza apetyt to fakt, nawet na moim przykładzie, na osobie która trenuje i czasami trafi się tam jakiś słodycz nawet jeżeli chce się trzymać tą dietę, ale słodycze leżą i czekają przy braniu tych tabletek nawet na nie nie spojrzałem ;))

Zarówno siła i masa idą w górę u niektórych bardziej u niektórych słabiej, ja natomiast kupiłem już 6 paczkę tego cudeńka i za taką cenę mogę to śmiało polecić każdemu kto chce sobie jakoś ułatwić treningi w połączeniu z lepszymi efektami.

Cytrynowa mnie trochę odrzucała, ale dla testu kupiłem, smak ku mojemu zdziwieniu jest bardzo dobry, napój orzeźwiający i daje dużo energii w połączeniu z kreatyną.

Tabletki są wykonane tak, że łatwo się je połyka, dla mnie super sprawa wszystko jest tak jak jest napisane czyli działa.