Już teraz Masa okazji! Rabat -12% na WSZYSTKIE białka - kod:  WHEY12 

OstroVit Supreme Pure Tri Creatine Malate 300g [promocja]

Promocja!
Cena BCAA.pl 24,90 zł 21,86
Oferta specjalna
Dostępny. Wysyłka - jutro *
Dostępne wariantyOcenaIlość
Pure
szt.

1
1
1

Ocena użytkowników forum

Przetestuję
Brak zdjęcia
Polecam
+1 ukryty
Używam
+1 ukryty

Opinie o Supreme Pure Tri Creatine Malate 300g [promocja]

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Spełnia swoją rolę, nie ciągnie wody, szybka przyswajalność, nie odbiega jakością innym producentom, więc nie warto przepłacać :) polecam w 100%

Totalnie się nie rozpuszcza. Smak ciężko oceniać, bo to czysty tcm, więc chyba każdy wie na co się pisze. Dla mnie jest ok :D. Działanie świetne. Po krótkim czasie są ogromne efekty, szczególnie w wytrzymałości. Śmigam po macie przez 3 godziny, nie do zdarcia. Siła też powoli rośnie. No i pewnie ważne dla wszystkich kobiet - woda się nie zatrzymuje, waga cały czas w normie ;). Za tę cenę - ideał.

Opinie o innych produktach linii OstroVit Supreme Pure Tri Creatine Malate

Produkt warty swojej ceny, siła rośnie.

Świetna rozpuszczalność, wygodne i ekonomiczne opakowanie, nie ciągnie wody, polecam.

Produkt bardzo dobry za tą cenę, brać w ciemno niema co przepłacać, działa tak samo jak te droższe polecam.

Trudno ocenić, ale siła powoli rośnie, co do masy to i tak mam sporo ponad 130 kg i stoi.

Czuję duży wzrost siły i masy. Łączę to z BCAA i na razie daje radę na 100%.

Bardzo odczuwalne działanie, poprawa siły na siłowni oraz wytrzymałości, smak cytrynowy ok.

Za taką cenę to lepszej nie dostanie się. Smak kwaskowaty, słabo się rozpuszcza, ale efekty bardzo dobre.

Ja jestem zadowolony. Cena dobra, siła rośnie :)

Smak kwaskowaty, ale dla mnie bomba ponieważ czasami pije kwasek cytrynowy, po tygodniu siła i wytrzymałość na treningu na +

Świetna kreatyna w dobrej cenie. Stosuję podczas redukcji, nie przewadnia mnie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z jej działania.

TCM taka jest, nie rozpuszcza się, osobiście mój trzeci cykl na tej kretce i nigdy się nie zawiodłem, efekty bardzo dobre jak przy użyciu dużo droższych firm.

Smak akceptowalny jak to tcm, natomiast rozpuszczalność bliska 0. Wątpię w to czy to w 100 % kreatyna. Bardziej przypomina kwasek cytrynowy.

Fajna kretka. Daje niezłe efekty a kosztuje tyle co nic :)

Świetna kreatyna. Woda nie trzyma się jak w mono. Siła, wytrzymałość na duuuży plus. Smak nieważny - ważne są efekty. :) Polecam ze względu na cenę i jakość.

Dla mnie bomba! Jest to mój 3 cykl na kreatynie, pierwszy jabłczan i jestem bardzo mile zaskoczony efektami. Po tak nisiej cenie nie spodziewałem się tak dobrego produktu. Masa i siła na plus już po tygodnia brania. Jedyny mały minus to smak, takiej kwasoty nigdy w życiu nie piłem.

Po tej kreatynie jestem napompowany jak balon (3tydzien stosowania). Siła na 5 wytrzymałość na 5, a waga + 2kg więcej. Polecam za tę cenę bardzo się opłaca!

Zjadłem 500g. Przede wszystkim siła i wytrzymałość bardzo na plus, masa umiarkowanie.

Powyższe opinie są co najmniej śmieszne. Smak taki właśnie ma być, świadczy to o autentyczności produktu. Chemia szkoły średniej się kłania. Jeśli komuś smak jabłcznu nie odpowiada należy kupić wersję tego preparatu w kapsułkach. Jabłczan (tri creatine malate - TCM) zalecany jest sportowcom wszystkich dyscyplin z wyszczególnieniem tych w których retencja wody w komórkach a co za tym idzie zwiększenie masy nie jest pożądana: fighterzy, pływacy, biegacze. Kulturyści i waga ciężka doceni bardziej monohydrat czy krę-alkalyn. Ale każdy organizm reaguje inaczej na różne formy także zalecam osobiste testy.

Bo ty mosiek jesteś, trzeba to dosłodzić trochę i można wcinać, jakąś glukozą czy dekstrozą szybciej się wchłonie przy okazji:)

Kwaśne to jak kwasek cytrynowy i spożywając przeżywa się katusze. Nie polecam. Trudno oceniać efekty konsumowania jak odechciewa się ćwiczeń na myśl o tej kreatynce.