Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: WYCINKA15  

Martwy Ciąg

Martwy Ciąg

Jeżeli śledzicie mojego bloga to doskonale wiecie, że martwy ciąg jest jednym z moich ulubionych ćwiczeń. Jest to moim zdaniem również jedno z najlepszych ćwiczeń poprawiających grubość, masę mięśniową pleców jak i całą naszą sylwetkę oraz siłę. Wykonując to ćwiczenie angażujemy dodatkowo mięśnie dwugłowe ud, a także mięśnie głębokie. Praktycznie od 3 lat, przy każdym okresie masowym jest to jedno z moich priorytetowych ćwiczeń i chyba jako jedyne, które robię typowo na wynik.

Na ten rok cel to 250kg i myślę, że jest to spokojnie do zrobienia, progres z tygodnia na tydzień jest dość spory. W tym tygodniu tradycyjnie zacząłem 60kg - 15 powtórzeń, 100kg - 12 powtórzeń, 120 kg - 12 powtórzeń, 140kg - 10 powtórzeń, 160kg - 8 powtórzeń, 180kg - 6 powtórzeń czyli identycznie jak na poprzednim treningu, ale czułem się dużo silniejszy i przy każdej serii czułem spory zapas, więc bez zastanowienia 200kg…było ciężko, ale 4 powtórzenia z lekkim zapasem, więc progres jest oby tak dalej. Po martwym ciągu starczyło siły jeszcze na 2 ćwiczenia było to wiosłowanie sztangą podchwytem 4 serie - 8-10 powtórzeń(ostatnia seria 110kg) i na koniec wiosłowanie pół-sztangą 4 serie - 10-12 powtórzeń. Do cardio było strasznie ciężko się zebrać, ale jakoś udało się wymęczyć to pół godziny.

Martwy Ciąg

Środa, 23 sierpnia 2017

Artykuł nie był jeszcze oceniany.

Zaloguj się, aby ocenić.

Mogą Cię zainteresować

Trening na siłę

Trening na siłę

Trening mający na celu zwiększenie siły maksymalnej jest bez wątpienia ciężkim wyzwaniem dla organizmu. Jednak korzyści z niego płynące są nieocenione bez względu na wiek, płeć oraz stopień zaawansowania. Już teraz sprawdź jak może wyglądać przykładowa jednostka treningowa.

Domowe burgery/aktualna forma

Domowe burgery/aktualna forma

W ostatnim okresie, gdy staram się w miarę „czysto” jeść, burgery domowej roboty coraz częściej pojawiają się w menu zwłaszcza w dzień wysokich węgli. Do zrobienia takich pyszności nie potrzeba naprawdę wiele...

Operacja #DOCINAMNAFIWE

Operacja #DOCINAMNAFIWE

W drugi weekend września w Warszawie odbywają się największe targi związane z Kulturystyka i Fitness w Polsce i jedne z większych w Europie. Początkowo nie wybierałem się na FIWE, ale nadarzyła się okazja z której grzechem było by nie skorzystać...

Napisz pierwszy komentarz!

  • Wygraj bon BCAA.pl o wartości 100 zł!

    Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

  • Baw się i pisz, co myślisz!

    Komentarze pomagają nam tworzyć bardziej interesujące treści. Dzięki nim wiemy, na co mamy zwrócić większą uwagę.

Napisz komentarz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!