Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: WYCINKA15  

Plany...

Plany...

Witam ponownie, czas na kolejny wpis w dzienniku.

W poprzednim tygodniu zaliczyłem wszystkie z sześciu planowanych jednostek treningowych, więc w weekend wpadło małe co nieco :D.
Poza planowanymi posiłkami wpadł dość spory burger, a na deser fit jabłecznik (niestety fit się kończy, kiedy pół blachy jesz za jednym zamachem, i nawet nie zdążysz zrobić zdjęcia, bo jest taki dobry :D).

Plany...

W ostatnim czasie wspomniałem o suplementacji poprawiającej sen i regenerację.
Po tygodniowym stosowaniu ashwagandhy oraz tryptofanu mogę powiedzieć, że widzę już zdecydowaną poprawę w jakości snu, samopoczuciu w ciągu dnia.
Jednak muszę wspomnieć o jednym skutku ubocznym...
Przez pierwsze kilka godzin po przebudzeniu byłem bardzo ospały, jednak po kilku dniach wszystko się unormowało i o dziwo budzę się przed budzikiem, co nigdy się nie zdarzało.
Więc jeśli ktoś ma problemy ze snem, przebudzaniem, jakością snu oraz regeneracją, to polecam uwzględnić taki zestaw w swojej suplementacji.

A teraz trochę o planach sylwetkowych jeśli chodzi o przyszłość...
W planach mam pociągnięcie okresu masowego do początku,a maksymalnie połowy maja (w zależności od staniu poziomu tkanki tłuszczowej).
Po tym okresie planuje krótką redukcję pod wakacje (tzw. "minicut"), aby w okresie letnim być w dobrej formie, a także poprawić wrażliwość insulinową po okresie masowym.
Następnie po wakacjach wchodzę w kolejny etap budowania masy mięśniowej, a ile będzie trwał nie jestem w stanie przewidzieć, wszystko będzie na bieżąco ustalane.

Na głównym zdjęciu możecie zobaczyć jak prezentuje się moja forma po dzisiejszym treningu PUSH.

Zapraszam do śledzenia kolejnych wpisów które już niebawem !

Sobota, 25 marca 2017

Artykuł nie był jeszcze oceniany.

Zaloguj się, aby ocenić.

Mogą Cię zainteresować

Nowa suplementacja

Nowa suplementacja

Osobiście bardzo lubię trenować nogi, ponieważ odstają od reszty sylwetki, i motywacja jest wielka, aby je nadgonić. Dodatkowo nawet jeśli na siłowni jest tłum ludzi, to dziwnym trafem...

Nowy plan treningowy PUSH/PULL/LEGS

Nowy plan treningowy PUSH/PULL/LEGS

Tydzień rozpocząłem od treningu PULL 1: Martwy ciąg klasyczny- rampa po 8 powtórzeń. Podciąganie chwytem neutralnym 3 serie, max powtórzeń+ściąganie drążka wyciągu górnego chwytem neutralnym, 3 serie...

Mała nagroda

Mała nagroda

Jak widzicie na zdjęciu głównym w ostatnią niedzielę wpadł posiłek oszukany. Jako, że wypadł mi cały weekend w pracy, dodatkowo zaliczyłem wszystkie sześć treningów, to pozwoliłem sobie na "małe" co nieco...

Plany startowe/aktualna forma

Plany startowe/aktualna forma

Redukcja w tym roku wygląda u mnie trochę inaczej niż ta w latach poprzednich, może nie tyle sam proces, lecz podejście w tym roku jest inne. Cały styczeń...

Napisz pierwszy komentarz!

  • Wygraj bon BCAA.pl o wartości 100 zł!

    Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

  • Baw się i pisz, co myślisz!

    Komentarze pomagają nam tworzyć bardziej interesujące treści. Dzięki nim wiemy, na co mamy zwrócić większą uwagę.

Napisz komentarz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!