Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: WYCINKA15  

Trochę o diece

Trochę o diece

W ostatnim wpisie było o unormowaniu sesji treningowych, więc dzisiaj trochę o diecie. Na razie nie zaczynam budowania masy mięśniowej. Pierwszy powód to nadal do końca nie wiem co ze startami w tym roku, drugi lato nie jest sprzyjającą porą na pochłanianie ogromnych ilości kalorii (no chyba, że mówimy o lodach i pizzy). Trzeci to, że ledwo zmieściłem się w limicie wagowym (74,8kg po ciężkich bojach dla przypomnienia), więc nie planuje tzw. extremalnej masy na przyszły sezon, bo nie widzę sensu zmieniania kategorii wagowej. Zimą skupie się na poprawie detali i szczegółów, a to 200g jak pójdzie w plecy będę mega szczęśliwy. Dieta bez żadnych rewolucji typowa, sprawdzony old school.

 • Posiłek 1: 5 całych jajek lub 50g odżywki białkowej i 50-70g masła orzechowego więc śniadanie białkowo-tłuszczowe stosuję już bardzo długo, i nie zamierzam tego zmieniać.
 • Posiłek 2: 75g ryżu 200g kurczaka, warzywa, 10g oleju kokosowego.
 • Posiłek 3: Tutaj jest różnie 70g płatków owsianych lub jaglanych +50g odżywki białkowej, mrożone owoce, 30g rodzynek (ta opcja jeżeli na śniadanie były jajka). Druga to oczywiście omlet, 2-3 całe jaja, 5 białek jaj, 30g odżywki białkowej, ok. 70g płatków plus dodatki (mrożone owoce, rodzynki, itp.)
 • Posiłek 4: Z reguły przedtreningowy: 75g ryżu, 200g mielonego indyka (w formie kotlecików) lub 200g kurczaka, warzywa, 5-10g oleju kokosowego.
 • Posiłek 5: 70g makaronu z pszenicy durum, 200g wołowiny plus warzywa

Tak mniej więcej chcę żeby to teraz wyglądało, zobaczymy co z tego wyjdzie i czy robienie formy typowo wakacyjnej zmotywuje mnie do nie podjadania i trzymania się planu.

Trochę o diece

Środa, 5 lipca 2017

Artykuł nie był jeszcze oceniany.

Zaloguj się, aby ocenić.

Mogą Cię zainteresować

Treningu nie było ale też było.....

Treningu nie było ale też było.....

Oprócz tego, że staram się uczyć innych to również sam szukam nowych doświadczeń lub pogłębiam swoją wiedzę...

Nowy tydzień

Nowy tydzień

Pierwszy tydzień z nowym/starym planem za mną, powiedzmy, że był prawie udany, bo oczywiście weekend nie obył się bez...

Koniec roztrenowania/działamy wg planu

Koniec roztrenowania/działamy wg planu

Ostatnie dwa miesiące to jeden totalny chaos i efekt tego mogliście widzieć na zdjęciu w ostatnim wpisie. Prawie 15 kg więcej niż...

Trochę o diecie/trening łap

Trochę o diecie/trening łap

Z racji zbliżających się świąt dzisiaj pokrótce po tym jak wygląda obecnie moja dieta i jakie zmiany w najbliższym czasie przewiduję, by zmieścić się w limicie 75kg na Mistrzostwach Polski. Waga obecnie waha się w okolicach 82-83kg...

Napisz pierwszy komentarz!

 • Wygraj bon BCAA.pl o wartości 100 zł!

  Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

 • Baw się i pisz, co myślisz!

  Komentarze pomagają nam tworzyć bardziej interesujące treści. Dzięki nim wiemy, na co mamy zwrócić większą uwagę.

Napisz komentarz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!