-15% na zamówienia od 299zł KOD: PROMO15 w dniach 23-26.08

Rx Gold Tri Creatine Malate 300g

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

Zawarty w preparacie jabłczan kreatyny jest najefektywniejszą i najbardziej bio-dostępną formą kreatyny.

Działanie:

  • Powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

  • Stymuluje przyrost suchej masy mięśniowej.

  • Przyspiesza regenerację potreningową organizmu.

  • Cechuje się maksymalną biodostępnością.

Rx Gold Tri Creatine Malate to jabłczan kreatyny w najczystszej postaci! Prezentowany produkt jako jeden z niewielu dostarcza jabłczan kreatyny w formie proszku! Jest to najlepiej wchłanialna i łatwa do porcjowania forma tego ergogenika. Jabłczan to bardzo stabilna, odporna na kwasowe środowisko panujące w przewodzie pokarmowym i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W porównaniu do monohydratu można stosować mniejsze dawki uzyskując lepszy efekt (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soków trawiennych do kreatyniny). W preparacie jest także aminokwas tauryna, który zwiększa jego anaboliczny potencjał.

Dawkowanie:

  • W dni treningowe: Należy przyjmować 10g dziennie podzielone na porcje: 2g około 30 minut  przed śniadaniem, 4g przed treningiem i 4g po treningu.
  • W dni nietreningowe: Należy przyjmować 6g dziennie podzielone na porcje: 3g 30 minut przed śniadaniem i 3g 30 minut przed głównym posiłkiem. 
  • Tri Creatine Malate należy stosować cyklicznie tj. nieprzerwanie przez 4-6 tygodni po czym powinno się zrobić przerwę minimum 4 tygodnie. Po tym czasie można wrócić do stosowania.
Skład
Wielkość porcji: 1 miarka (3g)
Ilość porcji w opakowaniu: 100
Wielkość opakowania: 300g
Skład w porcji 3g
Białko 0g
Węglowodany 0g
Tłuszcz 0g
Jabłczan kreatyny 2,96g