Scitec 100% Beef Concentrate 2000g

Cena BCAA.pl 144,90
Dostępny. Wysyłka - dzisiaj *
Dostępne wariantyOcenaIlość
Carmel vanilla
szt.
Raspberry Cream
szt.
Almond chocolate
szt.

0
0
0

Opinie o 100% Beef Concentrate 2000g

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Optymalny raport cena - jakość, idealne białko na redukcje i bez skutków laktozy. Jedyny minus to smak: Raspberry Cream, osobiście bardzo mi nie zasmakował, ale to osobiste zdanie nie wpływające na super zadowolenie tego białka za taką cenę!

Jeżeli chodzi o smak jeśli ktoś lubi słodkość to polecam malinę jest bardzo słodka. W tym wypadku rozpuszczalność 4/5 białko trochę się pieni, ale chwilę odczekać i piana znika. Ogólnie białko dobre. Polecam.

Opinie o innych produktach linii Scitec 100% Beef Concentrate

Dobre białko, dobrze się rozpuszcza, smakuje super (migdał/czekolada), jestem zadowolony zwłaszcza, że nie toleruje laktozy, a to białko to fajna alternatywa i uzupełnienie diety, jak najbardziej polecam :)

Białko jak najbardziej na plus. Bardzo dobrze rozpuszcza się. Jeśli chodzi o smak carmel-vanilla jak dla mnie trochę za słodkie. Za taką cenę lepszego białka nie znajdziecie. Jak najbardziej polecam ☺

Bardzo dobre białko, nie jest za słodkie. Dosyć dobrze się rozpuszcza, ale trzeba długo mieszać, bo inaczej zostaje trochę grudek. Świetny smak, moim zdaniem dużo lepsze niż czekoladowo-migdałowe.

Doskonałe białko w proszku. Dobrze że nie zawiera kreatyny. Stosunek ceny do jakości jest świetny. Scitec to doskonała marka i białka te są dowodem, Polecam.

Polecam 100% Beef Concentrate że względu na rozpuszczalność, smak, oraz cenę. 130zł za 2000g to świetna cena za taki produkt. Rozpuszczą się niemalże w 100%. Mi bardzo pasuje do omleta jako dodatek :)

Świetna rozpuszczalność, jak ktoś lubi słodkie to polecam malinę:) Bardzo efektywny:)

Może być, nie pieni się, robi się trochę grudek, ale to nie przeszkadza, po prostu trzeba dłużej mieszać. Smaki są OK, choć malina jest mocno słodka. Efekty takie jak po każdym innym białku: lepszą regeneracja, trochę więcej siły. Jak ktoś szuka urozmaicenia to można śmiało brać.

Bardzo dobre białko jako uzupełnienie diety, rozpuszczalność super. Polecam.

Może być, ale szału nie ma.

Bardzo interesujące białko, efekty zadowalające, substancje słodzące dodatkowe na przykład Acesulfam, Sukraloza będąca 600 razy słodzą od cukru oraz zwykły cukier czyli Sacharoza są niezbyt zachęcające. Inne dodatki - Maltodekstryna - dodatek zagęszczający, uhh co tu pisać... Smak - Midałowo-czekoladowy jest bardzo słodki, ciekawy lecz trochę mdły, ale nie o smak chodzi. Nie najgorszy produkt, ale i tak jedno z lepszych białek.

Vanilia cudo, truskawka słodka a czekolada taka średnia. Rozpuszczalność pierwszych dwóch jest dobra, czekoladą trochę gorzej. ;) Nienajgorsze efekty. ;)

Jestem bardzo zadowolona z produktu i sposobu dostawy :)
Pozdrawiam.