Przygotuj się do ciężkich trenigów! Rabat do -20% na odżywki  KOD:  SILOWNIA   Tylko do 08.06.2020r.

Scitec 100% Whey Isolate + 100% LABS Econo BCAA 2000g+500g [promocja]

Promocja!
Cena BCAA.pl 270,99 zł 189,90
Oferta specjalna
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
Dostępne wariantyOcenaIlość
Banan
szt.
Wanilia
szt.
Czekolada
szt.
Truskawka
szt.
Czekoladowo-orzechowy
szt.
Pomarańcza
szt.

0
0
0

Scitec 100% Whey Isolate + 100% LABS Econo BCAA to nowy ekstra zestaw łączący w sobie dwa bardzo pomocne w okresie intensywnych treningów produkty, które idealnie uzupełniając naszą codzienną dietę przyczyniają się między innymi do zwiększenia naszej siły, czy masy jak i również wspierają w kształtowaniu dużej i "żelaznej" wytrzymałości.

W zestawie otrzymujesz:

Marząc o zauważalnej poprawie swojej sylwetki odpowiednia ilość protein w diecie to jak najbardziej absolutna podstawa. W prezentowanym zestawie nie mogło więc zabraknąc Scitec 100% Whey Protein - czyli wysokiej jakości izolatu białka serwatki, który ułatwiając pokrycie dziennego zapotrzebowania na ten ważny składnik odżywczy, wspiera w budowie dużej oraz muskularnej postury. Co więcej, będąc świetnym źródłem szybko przyswajalnych aminokwasów, ogranicza tempo procesów katabolicznych, dbając o utrzymanie naszych mięśni na jak najwyższym poziomie.

UWAGA! Smak odżywki określasz zaznaczając właściwą opcję podczas składania zamówienia.

100% LABS Econo BCAA to świetne połączenie w jednym produkcie budujących mięśnie aminokwasów BCAA wraz ze zwiększającym naszą siłę monohydratem kreatyny. Tak dobrana kompozycja nie tylko przyczynia się do rozbudowy beztłuszczowej masy, ale przede wszystkim skutkuje znacznie lepszym przygotowaniem do wysiłku fizycznego podejmowanego nawet na bardzo wysokiej intensywności. Dzięki temu Econo BCAA wpływa również na zwiększenie siły oraz zauważalną poprawę efektów naszej cieżko wypracowanej wytrzymałości.

100% LABS Econo BCAA dostępne jest w owocowych smaku wiśniowym z terminem przydatności do spożycia 03.2020.

Jeśli szukasz skutecznego wsparcia w drodze do celu, za które nie musisz zapłacić przysłowiowe "krocie" to możesz być pewien, że opisywany zestaw bez wątpienia do takich należy!