ODBLOK CENOWY!  -12% na WSZYSTKO! kod:  ODBLOK 

Scitec Revex-16 108kaps.

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
1
0
0

Ocena użytkowników forum

Przetestuję
Brak zdjęcia

Opinie o Revex-16 108kaps.

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Po 4 tygodniach stosowania mogę powiedzieć jedno. Większego śmietnika nie jadłem. Kompletnie nic nie daje przy niższym BF-ie. Przez miesiąc spadło zaledwie 1kg. Spadek wagi na pewno nie jest spowodowany braniem tego placebo, a dzięki ciężkiemu treningowi i zbilansowanej diecie.
Nawet przy zwiększonej jednorazowej dawce do 3 kapsułek nic się nie dzieje. Potliwość taka sama, energia taka sama jak po kawie. Już po innym suplemencie bardziej się poczułem, a 3 razy tańszy. Te pochlebne opinie o tym produkcie to chyba czysty marketing. Wiem co mówię, bo brałem już różne spalacze, ale tak słabego jeszcze nie. Odradzam, chyba że ktoś chce wyrzucić pieniądze w błoto.

Biorę od dwóch tygodni. Mam o wiele mniejszy apetyt i schudłam już trzy kilogramy. Oprócz tego ćwiczę, ale nie są to treningi bardzo wysiłkowe. Czekam na dalsze efekty. Na razie jestem zadowolona.

Jak dla mnie super :) choć na wstrzymanie apetytu musiałam kilka dni poczekać to jednak efekty regularnego brania + ćwiczenia przyniosły szybki efekt. Biorę już drugie opakowanie i na pewno nie zamienię go na żaden inny suplement :D.

Po połknięciu robi się cieplej i słabnie apetyt. Przy podwójnej dawce trochę mnie mdliło, ale przy normalnych dawka jest ok. Po miesiącu schudłam jakieś 2-3 kilogramy (z około 58kg na 55kg) bez treningów (tylko jakieś spacery z psem, czy wycieczki na rowerze).

Opinie o innych produktach linii Scitec Revex-16

Nic dodać nic ująć :) jak dla mnie jest ok - działa :) polecam...

Podnosi ciśnienie i daje powera do ruchu. O ostatecznych wynikach trudno mówić, gdyż jeszcze nie skończone opakowanie. Ale jest nadzieja...

Rewelacja. 2 tabletki dziennie (1 rano / 1 popołudniu przed posiłkiem) i sam basen co 2-3 dni. W miesiąc spadło 7 kg. Bez diet i katowania się. Blokuje apetyt, sprawia iż czujesz, że masz więcej sił. Polecam.

2kaps. rano / 2 kaps. po południu, dobrze blokuje apetyt, nie pobudza, wzmaga pragnienie co ułatwiało mi wypijanie dużej ilości wody. To są główne atuty. To czy spalał tłuszcz ciężko ocenić gdyż w tej kwestii największe znaczenie miała dieta + trening.