Trec Creatine 100% 600g

Cena BCAA.pl 65,55
Dostępny. Wysyłka - jutro *
Ilość
szt.
0
0
0

Trec Creatine 100% to najczęściej stosowany przez sportowców monohydrat kreatyny, którego działanie wzmacnia dodatek cytrynianu trójsodowego oraz witaminy C. Dzięki temu masz szansę na poprawę swoich wyników sportowych i znacznie lepsze przygotowanie do wysiłku!


Działanie:

  • Zwiększa objętość mięśni i przyspiesza przyrost suchej masy mięśniowej.
  • Przyspiesza regenerację potreningową.
  • Zwiększa wydolność organizmu.
  • Powoduje wzrost siły.

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat monowodzian kreatyny stał się najczęściej stosowaną formą tej substancji. Preparat Creatine 100% zawiera monohydrat kreatyny, który jest cząsteczką kreatyny połączoną z cząsteczką wody. Już po kilku dniach od rozpoczęcia suplementacji kreatyną, mięśnie stają się wyraźnie większe i odczuwalna jest większy dopływ krwi do nich.  Jest to efektem zwiększenia zawartości kreatyny w mięśniu o około 50%. Wzrasta także siła mięśni. Zwiększona objętość komórek mięśniowych powoduje wystąpienie napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm ludzki odbiera jako sygnał anaboliczny - pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły. Następuje poprawa wydolności organizmu, można podnosić o wiele większe ciężary, a regeneracja potreningowa jest o wiele szybsza! 

W prezentowanym preparacie poza monohydratem kreatyny znajduje się również cytrynian trójsodowy i witamina C, które powodują efektywniejsze wykorzystanie kreatyny przez mięśnie.

Dawkowanie:

  • Produkt powinno się stosować 2 x dziennie po jednej porcji (5 g).
  • Dni treningowe: Pierwszą porcję należy przyjąć na około 20 min przed treningiem, drugą porcję bezpośrednio po treningu.
  • Dni nietreningowe: Pierwszą porcje 20min przed śniadaniem, drugą 20 min przed kolacją.
Skład
Wielkość porcji: 1 miarka (5g)
Ilość porcji w opakowaniu: 120
Wielkość opakowania: 600g
Skład w porcji 5g
Monohydrat kreatyny 3,82g
Cytrynian trójsodowy 1,09mg
Witamina C 90mg