Rabat    -15% od 249zł  Tylko do 17.08.2020r.

Trec Creatine Micronized 200mesh + Dextrose 400g+500g [promocja]

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

MEGA ZESTAW KREATYNA CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE 400g i DEKSTROZA DEXTROSE POWDER

Monowodzian kreatyny przetestowały już miliony osób na całym świecie. Dołącz do nich i Ty! Poczuj anaboliczno-energetyzującą moc tego preparatu! Historia kreatyny:

Kreatyna jest i od zawsze była integralnym składnikiem mięśni poprzecznie prążkowanych (szkieletowych). Jedynym powodem, dla którego nam się wydawać, że jest ona wynalazkiem z ostatnich dwudziestu lat jest fakt, że właśnie wtedy zyskała ona największą sławę. Stała się ważnym elementem w suplementacji sportowców. W rzeczywistości kreatyna została odkryta prawie dwa wieki temu. W 1835 roku francuski naukowiec Michel-Eugène Chevreul wyizolował tę substancję z mięśni i nazwał ją kreatyną - w języku greckim Kreas znaczy mięso. W 1847 niemiecki naukowiec Justus von Liebig stwierdził, że kreatyna jest jest niezbędna dla mięśni i wspiera ich aktywność w czasie wysiłku. Kilka lat później ten sam naukowiec stworzył preparat zawierający kreatynę, którą ekstrahował z mięsa i nazwał go “Fleisch Extrakt" (Mięsny Ekstrakt) , czyli mięsny ekstrakt. Można uznać, że był to pierwszy w historii preparat kreatynowy przeznaczony do sprzedaży.

Mięso, ryby są powszechnie dostępnymi źródłami kreatyny w zwykłej, codziennej diecie. Jednak, aby dostarczyć taką ilość tej substancji, która mogłaby istotnie wpływać na mięśnie należałoby spożywać ogromne ilości tych produktów, co miałoby negatywny wpływ na nasz układ krwionośny i trawienny. O wiele łatwiej i zdrowiej jest dostarczać ją do organizmu w postaci suplementu diety.

W ostatnim dwudziestoleciu monowodzian kreatyny stał się najbardziej popularną formą tej substancji. Jest to także najdokładniej przebadana forma tej substancji. Monohydrat kreatyny jest cząsteczką kreatyny połączoną z cząsteczką wody. Na 1 gram przypada 880mg kreatyny oraz 120mg wody. Ten rodzaj kreatyny, musi być stosowany przez kilka dni (ok 5) zanim jego stosowanie doprowadzi do zwiększenia jego stężenia w mięśniach. Już po kilku dniach stosowania kreatyny, mięśnie stają się większe i odczuwalna jest większa pompa. Jest to efektem zwiększenia zawartości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wówczas do wielu reakcji, które w rezultacie sprawiają, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki mięśniowej wywołuje wystąpienie napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły. Następuje poprawa wydolności organizmu, można podnosić o wiele większe ciężary, a regeneracja potreningowa jest o wiele szybsza!

W prezentowanym preparacie poza monohydratem kreatyny znajduje się aminokwas tauryna, który poprawia transport kreatyny do mięśni.

Dawkowanie kreatynyTrec Creatine micronized 200 mesh + Taurine:

  • Jednorazową porcję preparatu - 6,5g (1 miarka) rozpuść w 250ml wody lub soku.
  • W dni treningowe: Stosuj 1 porcję 30min. przed treningiem lub 1 porcję bezpośrednio po treningu.
  • W dni nietreningowe: Stosuj 1 porcję rano przebudzeniu lub 1 porcję przed snem.

UWAGA! Do każdego opakowania kreatyny dostajesz w gratisie 500g czystej dekstrozy, która usprawni jej przyswajanie i wzmocni uzyskiwane efekty!

Trec Dextrose PowderTrec Dextrose Powder 500g

Skład
Wielkość dziennej porcji: 6,5g
Ilość porcji w opakowaniu: ok. 61
Wielkość opakowania: 400g
Skład w porcji 6,5g %dz.
Monohydrat kreatyny 4955mg  
W tym kreatyna 4335mg  
Tauryna 1485mg  
Witamina C 60mg 75%
Skład
Monohydrat kreatyny (76,2%), tauryna (22,9%), witamina C (0,9%).