🔥 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15PROMO  

Trec Glucosamine Sport Complex 180kaps.

Cena BCAA.pl 99,99
Zwrot 5,00 zł w programie partnerskim Zbieraj środki i wykorzystuj przy kolejnych zakupach
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
Ilość
szt.
0
0
0

Opinie o Glucosamine Sport Complex 180kaps.

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Dobry produkt, czuć różnicę po kilku tygodniach stosowania, stawy mniej strzelają. Polecam.

Świetne na stawy. Nic mi nie "strzela" i mogę wykonywać znacznie więcej ćwiczeń na treningu. Polecam.

Opinie o innych produktach serii Trec Glucosamine Sport Complex

Myślę, że mogę polecić suplement wszystkim z problemami stawowymi i nie tylko. Od roku zmagam się z problemami kolan, a dokładniej z ubytkami chrząstki, zażywałem produkty polecane przez ortopedów, lecz dopiero po stosowaniu tego produktu widać wyraźną poprawę w funkcjonowaniu moich stawów.

2 razy wyleczyłem kontuzję tym specyfikiem. Zapalenie okostnej piszczeli wpierw jednej a potem 2 nogi. Na początku jak zaczynałem biegać zlikwidowałem tym zgrzytanie w kolanach (mam 40 lat), teraz pomaga mi przy kontuzji biodra. Polecam, trochę przy tym jest dużo "śluzu" i kręci do kibelka, ale swoją robotę robi. Na pewno tu wrócę. Aaaa i dziękuję za gratis do paczuszki :-)

Kilka lat temu zrobiłem sobie miesięczną kurację "niebieskimi tabletkami" ;-)) Pomogło mi to pozbyć się bólu w przeciążonych, bolących stawach barkowych. Kolejny raz nie zawiodłem się na jakości produktów firmy TREC.

Dobry produkt, czuć różnicę po kilku tygodniach stosowania, stawy mniej strzelają. Polecam.

Biegam od wielu lat, dlatego postanowiłam zadbać o swoje stawy. Spróbowałam tego preparatu i nie zawiodłam się. Bardzo mi pomaga.

Jako całkowity laik w dziedzinie odżywek, kierując się radą bardziej doświadczonych biegaczy, zakupiłem ten specyfik i ani trochę się nie zawiodłem. W pełni zaspokoił moje potrzeby i zadbał abym nie nabawił się żadnej kontuzji.

Naprawdę działa. Podczas rozgrzewki lekko "chrupało" mi w stawach, a po 3 tygodniach ustało.