Trec L-Glutamine Extreme 1400mg 200kaps.

Cena BCAA.pl 85,00
Dostępny. Wysyłka - jutro *
Ilość
szt.
0
0
0

Przedstawiamy Państwu potężny preparat glutaminowy -Trec Nutrition L-Glutamine Extreme. Największe dawki glutaminy w jednej kapsułce!!

Działanie:

  • Zahamowanie powysiłkowego katabolizmu.
  • Regeneracja zasobów energetycznych.
  • Zwiększenie siły mięśniowej.
  • Rozwój nowej tkanki mięśniowej.
  • Przyspieszenie regeneracji po wysiłku.
Jak wiadomo L-glutamina jest najważniejszym aminokwasem dla mięśni. Stanowi nawet 60% puli aminokwasowej w mięśniach szkieletowych. Jest ona niezbędna dla prawidłowej regeneracji mięśni i umożliwia ich wzrost. Stymuluje ona uwalnianie glikogenu, co przyczynia się do powrotu poziomu cukru do stanu prawidłowego. Poza tym, glutamina jest takim aminokwasem, który jest wykorzystywany do resyntezy glukozy w mięśniach co w praktyce oznacza, że stosowanie glutaminy spowoduje zahamowanie wytwarzania glukozy z naszych mięśni, ponieważ będzie ona wytwarzana z glutaminy dostarczanej z zewnątrz. Warto zaznaczyć, że glutamina jest najistotniejszym źródłem energii dla narządów wewnętrznych. Stosowanie glutaminy w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego pozwala na prawidłową pracę układu trawiennego.

L-Glutamine Extreme od firmy Trec to jednak przede wszystkim suplement diety, który ma wspomagać rozwój masy mięśniowej i przyspieszać regenerację. 

Prezentowany produkt jest precyzyjnie dobranym połączeniem farmaceutycznie mikrorozdrobnionej L-glutaminy z jej bardzo stabilną i  wysoce bio-przyswajalną formą jaką jest N-acetyl L-glutaminy (NAG).

Produkt ten charakteryzuje się najwyższą czystością oraz minimalną wielkością cząstek (mikrorozdrobnienie), daje nam to maksymalną wchłanialność suplementu przez organizm.


Dawkowanie:

  • Zalecana dzienna porcja do spożycia to 6-9 kapsułek.
  • W dni treningowe: najlepiej stosować: rano 2 kaps., bezpośrednio po treningu od 3-5 kapsułek, i 2 kapsułki przed snem.

  • W dni nietreningowe: najlepiej stosować: 3 razy dziennie po 2-3 kaps. co 6 godz.
Skład
Wielkość porcji: 2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 100
Wielkość opakowania: 200 kaps.
Skład w porcji 2 kaps.
Wartość energetyczna 1,36kcal
Węglowodany 0g
Tłuszcz 0g
Białko 0,34g
Premiks glutaminowy 2800mg
L-glutamina
N-acetyl L-glutaminy (NAG)
Pozostałe składniki
Stearynian magnezu - subst. przeciwzbrylająca, żelatyna lub celuloza - otoczka.