🏋️‍♂️ Wracamy na siłownie?! 🙏 -20% na wszystko!    Kod: GYM20  

Trec L-Glutamine Xtreme 200g

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

Przedstawiamy Państwu potężny preparat glutaminowy. Maksymalne oczyszczenie, świetna przyswajalność i szybkość działania.


Działanie:

  • Zahamowanie katabolizmu powysiłkowego.
  • Regeneracja energetycznych zasobów organizmu.
  • Zwiększenie siły mięśniowej.
  • Rozwój nowej tkanki mięśniowej.
  • Przyspieszenie regeneracji po wysiłku.

Jak wiadomo L-glutamina jest najważniejszym aminokwasem dla mięśni. Stanowi nawet ponad połowę puli aminokwasowej w mięśniach szkieletowych. Jest ona niezbędna dla prawidłowej regeneracji mięśni i umożliwia ich wzrost. Stymuluje ona uwalnianie glikogenu, co przyczynia się do powrotu poziomu cukru do stanu prawidłowego. Poza tym, glutamina jest takim aminokwasem, który jest wykorzystywany do resyntezy glukozy w mięśniach co w praktyce oznacza, że stosowanie glutaminy spowoduje zahamowanie wytwarzania glukozy z naszych mięśni, ponieważ będzie ona wytwarzana z glutaminy dostarczanej z zewnątrz. Warto zaznaczyć, że glutamina jest najważniejszym źródłem energii dla narządów wewnętrznych, na przykład dla jelit. Stosowanie glutaminy w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego pozwala na prawidłową pracę układu trawiennego.Trec L-Glutamine Extreme w proszku to produkt godny zaufania.

Choć ma tak wiele różnych właściwości to jest to jednak suplement diety, który ma przede wszystkim wspomagać rozwój masy mięśniowej i przyspieszać regenerację.

Prezentowany produkt jest precyzyjnie dobranym połączeniem w farmaceutycznie mikrorozdrobnionej L-glutaminy z jej bardzo stabilną i wysoce bio-przyswajalną formą jaką jest N-acetyl L-glutaminy (NAG).

Produkt ten charakteryzuje się najwyższą czystością oraz minimalną wielkością cząstek (mikrorozdrobnienie), daje nam to maksymalną wchłanialność suplementu przez organizm.


Dawkowanie:

  • 1 porcję (4g - 1 miarka) rozpuść w 300ml wody.
  • Stosuj 3 razy dziennie.
  • W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II bezpośrednio po treningu, III porcja przed snem.
  • W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II pomiędzy posiłkami, III przed snem.
Skład
Wielkość porcji: 4g
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Wielkość opakowania: 200g
Skład w porcji 4g
XTREME GLUTAMINE MATRIX 4000mg
W tym L-glutamina 3900mg
L-glutamina
N-acetylo-L-glutamina
Skład
L-glutamina, N-acetylo-L-glutamina.