🏋️‍♂️ Odżywki, akcesoria i odzież! -15% taniej!    Kod: TANIEJ15  

Trec Vit. B-Complex 60kaps.

Cena BCAA.pl 18,99
Zwrot 0,95 zł w programie partnerskim Zbieraj środki i wykorzystuj przy kolejnych zakupach
Dostępny. Wysyłka - dzisiaj *
Ilość
szt.
0
1
1

Ocena użytkowników forum

Polecam
Brak zdjęcia
Używam
Brak zdjęcia

Opinie o Vit. B-Complex 60kaps.

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Dobry kompleks witamin b polecam.

Jeden z lepszych kompleksów witamin z grupy B jaki można sobie wybrać. Według mnie już jedna kapsułka daje rade. Podstawowa pozycja w ulepszonym ZMA "własnej konstrukcji" :).

Bardzo dobre witaminy za naprawdę niską cenę - polecam!!

Działa.

Trec - super suplementy, za dobrą cenę, skuteczne!
Zdecydowałam się na ich stosowanie i się nie zawiodłem, pomimo "niby " mniejszej dawki w 1 kapsułce-w moim przypadku są wyraźnie skuteczniejsze niż większe dawki konkurencji - a ma to szczególne znaczenie gdyż mam "nazwijmy to - zaburzenia neurologiczne" i dawka VIT. B jest dla mnie istotna.
Osobiści-polecam.

Nie wiedziałem co się ze mną dzieje, po ostrym treningu byłem maksymalnie spięty i zdenerwowany, lekarz mi powiedział, że wydziela mi się w nadmiarze kortyzol doradził żebym kupił sobie komplex vitamin z grupy B, szukał w necie i znalazłem kompleks Treca, muszę napisać, że już pierwszego dnia poczułem się lepiej, mam przez cały dzień wspaniałe samopoczucie, uśmiecham się z czym miałem problemy, zero spiny i zauważyłem, że dużo lepiej wchodzi siła i masa mięśniowa, ale to jest skutek obniżenia kortyzolu we krwi. Normalnie inny człowiek, szczerze polecam!