Rabat -15% od 249 zł na wszystko!!!  Kod: CEL15   

4FIZJO Koło do jogi Dharma

 •  Fitness
Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

Profesjonalne koło do jogi w dobrej cenie? Tak, to możliwe, czego dowodem jest właśnie ten produkt marki 4FIZJO. Umożliwia ono urozmaicenie prowadzonych ćwiczeń rozluźniająco-rozciągających, co przekłada się na realną poprawę elastyczności całego ciała. Dzięki niemu żaden trening jogi nie będzie już taki sam i trudno będzie Ci się bez niego obejść. Jest to bowiem jeden z tych elementów wyposażenia, które powinny znaleźć się w zasięgu ręki każdej osoby poważnie podchodzącej do treningów jogi oraz swojego zdrowia. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych produktów w swojej kategorii, którego cena Cię nie zrujnuje. Polecamy!

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI KOŁO DO JOGI W CIEKAWEJ SELEDYNOWO-CZARNEJ KOLORYSTYCE
  • SPRAWI, ŻE ŻADEN TRENING JUŻ NIE BĘDZIE NUDNY I POWTARZALNY
  • UMOŻLIWIA WYKONANIE SKUTECZNYCH ĆWICZEŃ O CHARAKTERZE ROZLUŹNIAJĄCO-ROZCIĄGAJĄCYM
  • OGRANICZA PROBLEM ZE SPIĘTYMI MIĘŚNIAMI UŁATWIAJĄC ICH ROZLUŹNIENIE
  • WPŁYWA NA POPRAWĘ OGÓLNEJ ELASTYCZNOŚCI CIAŁA, A TYM SAMYM SPRZYJA POPRAWIE SAMOPOCZUCIA I NASTROJU
  • ZNAJDUJE ZASTOSOWANIE W GABINETACH FIZJOTERAPII KRĘGOSŁUPA (W KONTEKŚCIE JEGO STABILNOŚCI)
  • ZNAKOMICIE WYKONANE Z TOPOWYCH MATERIAŁÓW ZAPEWNIAJĄCYCH WYTRZYMAŁOŚĆ ORAZ TRWAŁOŚĆ

OPIS 4FIZJO KOŁO DO JOGI DHARMA

4FIZJO Koło Do Jogi Dharma - wyjątkowe koło do jogi, które umożliwia wykonane wielu skutecznych ćwiczeń. Stosuj go regularnie podczas sesji jogi, a poczujesz znaczną różnicę. Idealnie sprawdza się podczas treningów pleców, ale także mięśni klatki piersiowej - pomaga w uzyskaniu efektu jej "otwarcia". Wpływa zatem bardzo pozytywnie na jakość życia, co odczujesz już po kilku treningach. Maksymalne obciążenie wynosi 110kg.

4FIZJO Koło Do Jogi Dharma - znakomity wybór dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, dla których treningi jogi nie są rzadkością. Jest to znakomity sposób na poprawę elastyczności całego ciała - sięgnij po sprawdzony produkt i nie przepłacaj!

ZALETY 4FIZJO KOŁO DO JOGI DHARMA

Znakomite koło do jogi w przyciągającej wzrok barwnej odsłonie. Wykonane zostało z topowych tworzyw, które są swoistą gwarancją zarówno trwałości, jak i samego komfortu użytkowego. Ma na niego wpływ także dbałość o każdy detal wykończenia dający poczucie obcowania z prawdziwie dopracowanym produktem. Zdecydowanie będzie Ci towarzyszyło przez długi czas. Bywa wykorzystywane nawet przez profesjonalnych fizjoterapeutów w celu poprawy stabilności kręgosłupa i rozluźnienia spiętych mięśni pleców. Jeżeli poszukujesz solidnego produktu i stawiasz na przemyślane rozwiązania - będzie to doskonały wybór!