4FIZJO Lacrosse Podwójna Piłeczka do masażu

 •  Fitness
Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

4FIZJO Podwójna Piłeczka do masażu została wykonana z najwyższej jakości slikonu, dzięki czemu jest odporna na odkształcenia, nawet pod wpływem nacisku całego ciała - zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Jej niewielkie rozmiary zbliżone do piłeczki typu lacrosse sprawdzają się znakomicie jako pomoc w redukcji bólu m.in. poprzez rozluźnienie tzw. punktów spustowych, czy głębokiego automasażu.

Ucisk piłeczki wywierany na Twoje ciało powoduje poprawę ukrwienia pozwalającego na intensywniejszą odbudowę tkanek, co przekłada się na rozluźnienie, znacznie większą mobilność i ograniczenie bolesności danego miejsca.

Podwójne piłeczki do masażu pomogą Ci w redukcji bólu nadmierne napiętych mięśni karku, pleców czy kończyn. Możesz je wykorzystać na wiele różnych sposobów, w tym m.in:

  • Statyczne rozluźnienie punktu spustowego - przyłóż piłeczkę do bolesnego miejsca i naciśnij je aż do zmniejszenia odczucia bólu lub przez około 40s
    Przykład: postaraj się znaleźć maksymalnie bolesny punkt stopy przyciskając piłeczkę stopą do podłoża. Nacisk utrzymaj do momentu złagodzenia bólu lub przez 40s
  • Głęboki automasaż  – przyciśnij piłeczkę do masowanej okolicy i przesuwaj ją powoli wzdłuż nadmiernie napiętych mięśni, powtarzając czynność kilkukrotnie.
    Przykład: postaw stopę na piłeczce, dociśnij tak aby ból był wyraźny ale do zniesienia. Kiedy oswoisz się trochę z bólem przesuwaj stopę naprzemiennie do przodu i w tył w spokojnym tempie, czynność powtórz kilkukrotnie.

Twardość piłki możesz regulować siłą nacisku lub położeniem jej na miękkim podłożu.