4FIZJO Mata do akupresury z poduszką 72x42cm

 •  Fitness
Cena BCAA.pl 59,99
Zwrot 3,00 zł w programie partnerskim Zbieraj środki i wykorzystuj przy kolejnych zakupach
Dostępny. Wysyłka - jutro *
Dostępne wariantyOcenaIlość
pomarańczowy
szt.

0
0
0

Oryginalna mata do akupresury z poduszką wykonana z tworzyw najwyższej jakości! Ogranicza odczuwanie bólu, sprzyja szybszej i lepszej relaksacji. Wszystko to zasługa tysięcy kolców, które poprzez ucisk odpowiednich miejsc na ciele, wpływają między innymi na poprawę ukrwienia. Sprzyja także poprawie samopoczucia oraz uśmierza odczuwany ból. Sięgnij po produkt najwyższej jakości i ciesz się lepszym zdrowiem!

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI MATA DO AKUPRESURY W CIEKAWEJ WERSJI KOLORYSTYCZNEJ
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA OGRANICZENIE ODCZUWANIA BÓLU I SPRZYJA RELAKSACJI
  • POSIADA AŻ 230 ROZET ZE SPECJALNIE WYPROFILOWANYMI KOLCAMI
  • WYKONANA ZOSTAŁA Z TOPOWYCH MATERIAŁÓW NA BAZIE SPRAWDZONEGO PROJEKTU
  • POLECANA WSZYSTKIM OSOBOM ZMAGAJĄCYM SIĘ Z BÓLEM KRĘGOSŁUPA, SZYI, PLECÓW, BARKÓW, GŁOWY ORAZ CIERPIĄCYCH NA BEZSENNOŚĆ

DZIAŁANIE 4FIZJO MATA DO AKUPRESURY Z PODUSZKĄ

4FIZJO Mata do akupresury z poduszką - znakomita mata, dzięki której ograniczysz odczuwanie bólu i wesprzesz szybsze osiągnięcie stanu błogiego relaksu. Oczywiście nie jest to natychmiastowy efekt, jednak jeżeli nie jesteś osobą początkującą, to z pewnością docenisz zarówno jakość, wykorzystane materiały, jak i sam rozmiar i specjalnie zaprojektowane kolce. Jest ich tysiące, a jedynym ich zadaniem jest odpowiednia stymulacja organizmu poprzez nacisk, co skutkuje lepszym ukrwieniem (wpływa na szybkość regeneracji ciała) oraz sekrecją endorfin poprawiających nastrój. Przypisuje się jej także wpływ na uśmierzanie bólu.

Dane techniczne:

Długość: 72 cm, Szerokość: 42 cm, Grubość: 2 cm

Ilość rozet z kolcami: 230

Materiał: Kolce - ABS; Mata - Bawełna

Wymiary poduszki: 39cm x 14cm x 10cm

4FIZJO Mata do akupresury z poduszką - Jest to produkt najwyższej jakości, który z pewnością poprawi Twój komfort życia. Polecany jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, które cenią sobie nietuzinkowe i skuteczne rozwiązania. Polecamy!