Rabat -10% od 199 zł NA WSZYSTKO!  Kod: 10TRENING   

4FIZJO Mata do ćwiczeń NBR 1cm

 •  Fitness
Cena BCAA.pl 51,99
Zwrot 2,60 zł w programie partnerskim Zbieraj środki i wykorzystuj przy kolejnych zakupach
Dostępny. Wysyłka - jutro *
Dostępne wariantyOcenaIlość
fioletowy
szt.

0
0
0

Profesjonalna mata do ćwiczeń produkowana ze znakomitego tworzywa NBR! Zapewnia bardzo dobrą amortyzację podczas treningu, która jest niezbędna dla zachowania pełni komfortu. Dodatkowo nie przesuwa się „sama z siebie” po podłożu, a zwinięta zajmuje bardzo mało miejsca. Generalnie sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach – zarówno podczas zajęć jogi, fitness, a nawet pilatesu. Polecamy!

  •  WYSOKIEJ JAKOŚCI MATA TRENINGOWA O GRUBOŚCI AŻ 10MM
  • WYKONANA ZOSTAŁA Z NALEŻYTĄ STARANNOŚCIĄ Z TWORZYWA ZNANEGO POD NAZWĄ NBR
  • ZAPEWNIA BARDZO DOBRĄ AMORTYZACJĘ PODCZAS ĆWICZEŃ
  • NIE JEST PODATNA NA „SAMOISTNE” PRZESUWANIE SIĘ PO PODŁOŻU
  • ZAJMUJE NIEWIELE MIEJSCA (PO ZWINIĘCIU) ORAZ JEST RELATYWNIE LEKKA
  • ZESTAW OBEJMUJE SPECJALNY UCHWYT DO JEJ KOMFORTOWEGO PRZENOSZENIA
  • ZNAKOMITA DO ZAJĘĆ JOGI, FITNESSU ORAZ PILATESU

DZIAŁANIE 4FIZJO MATA DO ĆWICZEŃ 1 CM – CZARNA

4Fizjo Mata Do Ćwiczeń – rewelacyjna mata treningowa wykonana w 100% z tworzywa NBR o znakomitych właściwościach amortyzujących. Posiada grubość aż 10mm, które zapewniają wysoki komfort podczas treningu. Została stworzona z myślą o ćwiczeniach jogi, fitness oraz pilates. Posiada relatywnie niewielkie gabaryty (po zwinięciu), przez co świetnie sprawdza się podczas zajęć na świeżym powietrzu, ale także na salach treningowych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z niej w warunkach domowych.

4Fizjo Mata Do Ćwiczeń – zapewnia wysoki komfort, ale także bezpieczeństwo – nie ślizga się po podłożu i zachowuje stabilność. Warto wsp-omnieć, że w zestawie znajdziesz specjalny uchwyt dla wygodnego przenoszenia maty. Występuje w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych. Doskonale sprawdza się jako element wyposażenia siłowni, sali fitness oraz gabinetów fizjoterapeutycznych. Charakteryzuje się wysoką stabilnością oraz nie przesuwa się samoistnie po podłożu.

Parametry produktu:
- Materiał: NRB
- Długość: 180 cm
- Szerokość: 60 cm
- Grubość: 1 cm

ZALETY 4FIZJO MATA DO ĆWICZEŃ 1 CM – CZARNA

Niezwykle uniwersalna mata, którą z powodzeniem możesz zabrać z sobą na trening fitness, lub zajęcia jogi i pilates. Wykonana została z materiału najwyższej klasy oraz z dbałością o detale. Wszystko to ma przełożenie zarówno na komfort podczas treningu, jak i samą trwałość produktu.