Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Cytrynian Kreatyny

Odżywki z cytrynianem kreatyny - stosowane regularnie - pozwalają wzmocnić efekty treningowe. Ta szczególna postać kreatyny zapewnia jeszcze intensywniejsze wsparcie podczas budowy wartościowej masy mięśniowej oraz przy regeneracji powysiłkowej. Zażywając odżywki zawierające Cytrynian Kreatyny można spodziewać się także lepszych zdolności wysiłkowych - zwiększenia siły i wytrzymałości. Preparaty mogą by stosowane w suplementacji cyklicznej (np. cykle od 4 do 12 tygodni) lub suplementacji stałej (przyjmowanie każdego dnia).

Sortowanie: Nazwa Cena

Rekomendowane artykuły

Jak trenować na worku bokserskim?

Jak trenować na worku bokserskim?

Worek bokserski to bardzo praktyczny przyrząd w treningu wszystkich sportów uderzanych. Sprawdź jak prawidłowo na nim trenować, co daje z nim trening oraz jak poprawić na nim swoją wytrzymałość. Nie przegap także naszych rozpisek treningowych, z których korzystają nawet profesjonalni zawodnicy boksu olimpijskiego.

Jak poprawić kondycję pod sporty walki?

Jak poprawić kondycję pod sporty walki?

Kondycja w sportach walki niekiedy okazuje się bardziej przydatna niż sama technika. U zawodowców kondycja fizyczna to absolutna podstawa, by liczyć się w czołówce zawodników. Sprawdź jak dobrze przygotować się kondycyjnie pod sporty walki?

Dieta w sportach walki

Dieta w sportach walki

O tym jak ważne jest żywienie człowieka wie dziś niemal każdy. Szczególnie u osób uprawiających sport właściwe żywienie może podnieść możliwości i pomóc w osiąganiu lepszych wyników. Jak dużą rolę odgrywa dieta u zawodników sportów walki? Czy nie jest ona zbyt przeceniana, podczas gdy to inne czynniki decydują o sukcesie?

Jak zacząć ćwiczyć na siłowni? 7 wskazówek dla początkujących

Jak zacząć ćwiczyć na siłowni? 7 wskazówek dla początkujących

Jak zacząć swoją przygodę z siłownią? Sprawdź nasze praktyczne wskazówki dla osób początkujących i zalicz dobre przygotowanie już na początek ćwiczeń na siłowni

Najlepsze Cytryniany Kreatyny: Trec Nutrition