Zostało: Happy Hours! -18% od 119 ZŁ! Kod: HOUR18  

Kre-Alkalyn

Odżywki zawierające Kre-alkalyn bazują na opatentowanej formie kreatyny, która silnie wspomaga zdolności wysiłkowe organizmu, a jednocześnie wspiera budowę wartościowej muskulatury. Regularna suplementacja przyczynia się do nasilenia procesów anabolicznych oraz skrócenia czasu potrzebnego mięśniom na regenerację. Wpływ odżywek z Kre-alkalynem na zdolności wysiłkowe przekłada się na wzmocnienie siły i wytrzymałości. Odżywki zaleca się przyjmować w godzinach okołotreningowych.

Sortowanie: Nazwa Cena

Rekomendowane artykuły

Ile serii na biceps w tygodniu?

Ile serii na biceps w tygodniu?

Biceps to ten mięsień, na który większość ćwiczących panów skupia swoją uwagę najbardziej. Nie bez powodu jest to jeden z najchętniej trenowanych partii mięśniowych naszego ciała. W dzisiejszym artykule postaraliśmy się odpowiedzieć ile serii na biceps robić w tygodniu oraz na co zwrócić uwagę by w "treningu łap" nie popełniać błędów.

Siła chwytu - jak poprawić siłę chwytu?

Siła chwytu - jak poprawić siłę chwytu?

Mocny chwyt to nie tylko wsparcie w wielu ćwiczeniach, ale także przydatna umiejętność w życiu codziennym. Poznaj ćwiczenia, które skutecznie wzmocnią siłę Twojego chwytu.

Trening siłowy czy cardio - co jest lepsze na redukcji?

Trening siłowy czy cardio - co jest lepsze na redukcji?

Czy wykonywanie wyłącznie treningu siłowego jest lepsze od stosowania tylko sesji cardio? Jakie wady i zalety kryją się za wspomnianymi metodami? Postanowiliśmy to sprawdzić - zapraszamy.

Superserie - czym są i jak je poprawnie wykonywać?

Superserie - czym są i jak je poprawnie wykonywać?

Zapomnij o treningowej stagnacji. Poznaj superserie! Czym są i kiedy sprawdzają się superserie? Poznaj przykładowy zestaw ćwiczeń w superseriach oraz wskazówki ja je poprawnie wykonywać.

Najlepsze Kre-Alkalyn: BioTech USA