Przygotuj się do ciężkich trenigów! Rabat do -20% na odżywki  KOD:  SILOWNIA   Tylko do 08.06.2020r.

Mlekovita SBA 100% Natural WPC 80 + 100% LABS Elite Creatine + Elite BCAA 3x700g+400g+400g [promocja]

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

Jesteś na etapie budowania masy mięśniowej i czujesz, że wymagasz naprawdę solidnego wsparcia, aby osiągnąć jeszcze więcej? Mamy fantastyczną odpowiedź na Twoje potrzeby! Zestaw aż 3 opakowań białka z dodatkowymi BCAA i monohydratem kreatyny.

Wszystko czego potrzebują prawdziwi fighterzy!

1. Mlekovita SBA 100% Natural WPC 80Mlekovita SBA 100% Natural WPC 700g

W zestawie zawarte są aż 3 opakowania dające Ci łączną gramaturę 2100g, czyli aż 70 porcji pełnowartościowego białka! Zależy Ci na powiększaniu mięśni i rozwoju atletycznej sylwetki? Odżywka proteinowa to podstawa, która sprawdza się wybornie u każdego, kto potrzebuje znacznie więcej białka na co dzień.

2. 100% LABS Elite Creatine100% LABS Elite Creatine 400g

Czysty monohydrat kreatyny to najnowsza propozycja od 100% LABS, która sprawdzi się wzorowo u osób mających na celu zwiększenie wydajności organizmu, tak aby każdy kolejny trening dawał jeszcze lepsze rezultaty. Siła, moc i wytrzymałość to jedne z aspektów, nad którymi nieustannie trenujesz? Nie pomijaj zatem kreatyny w swojej suplementacji.

Produkt dostępny jest w smaku wiśniowym.

3. 100% LABS Elite BCAA100% LABS Elite BCAA 400g

Fenomenalne dopełnienie zestawu, które szybko i sprawnie zapewni Ci maksymalizację efektów. Godziny spędzane na treningach i restrykcyjna dieta pełna wyliczeń to niemałe obciążenie organizmu, dlatego tak ważna jest dbałość o najmniejsze detale. Proponowany kompleks aminokwasów wpływa m.in. na wzmocnienie mięśni, pomoc w ich utrzymaniu, czy też poprawę możliwości organizmu.

Produkt dostępny jest w smaku pomarańczowym.