DARMOWA DOSTAWA na WSZYSTKO! od 69zł   - Kod:  DOSTAWA 

Olimp Arthroblock Forte 60kaps.

Cena BCAA.pl 42,49
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
Ilość
szt.
0
0
0

Opinie o Arthroblock Forte 60kaps.

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem tego produktu. Prócz ogromnej poprawy w samopoczuciu wiem, że regularnie dostarczam stawom ważne składniki. W wypadku tego produktu, jest to aż 7 składników aktywnych. Dla mnie BOMBA!

Kończę pierwsze opakowanie, intensywnie biegam, kupiłem, bo trochę zaczęło pobolewać mnie biodro - teraz czuję dyskomfort, ale nie ból.

Od zawsze miałem problem ze stawami i stosowałem wiele tego typu produktów, ale żaden z nich nawet się nie umywa do arthroblock forte. Już po pierwszych tygodniach można zauważyć znaczną poprawę. Polecam każdemu, kto ma podobne problemy.

Dobry produkt, działa.

Zanim zaczęło działać musialem zjeść 3 opakowania. Cena dość wysoka, ale warto zainwestować jak ktoś ma problemy z kolanami. Poza tym ma dobry skład.

Opinie o innych produktach linii Olimp Arthroblock Forte

Moja mama dość już wiekowa, cierpiała na bóle kolan podczas chodzenia. Jest sprawna, ale powoli rezygnowała ze spacerów właśnie ze względu na kolana. Po kilku miesiącach stosowania Arthroblock przestały boleć! Nie chciała mi wierzyć, że ten preparat jej pomoże, twierdziła, że w jej wieku już nic nie da się z tym bólem zrobić... A jednak się dało. Polecam.

Przez dłuższy czas miałam problem z kolanem. Odczuwałam ból przy wchodzeniu po schodach. Koleżanka poleciła mi arthroblock i okazało się to dobrym wyborem. Nie byłam przekonana co do skuteczności jednak pomogło i znów mogę chodzić na fitness bez bólu.

Przeskakiwałem przez płot i zawadziłem o o górną krawędź. Wylądowałem na betonie na kolanach. Lewe kolano spuchło mi tak, że wyglądało jakby ktoś dokleił do niego piłkę tenisową. Ortopeda rozłożył ręce i powiedział, że cały czas będzie mnie boleć. Znalazłem ten preparat w wersji forte i po dwóch miechach ból zdecydowanie się zmniejszył, ale do końca nie ustąpił. Teraz jeżdżę wyczynowo na rowerze i znów kolano mi dolega. Chyba kupię po raz drugi i zobaczę czy się sprawdzi.

Ważę 100kg i lubię biegać. Dzięki temu preparatowi kolana jak nowe.

Od ponad 15 lat walczę z bólem kolana po bardzo cieżkiej kontuzji. Ten preparat jest najlepszy, jaki do tej pory stosowałem. Mogę teraz bez bólu jeździć na rowerze i na biegówkach przez wiele godzin.

Znany że swojej skuteczności. Nie bez powodu!