Olimp Creatine Monohydrate Powder 550g [promocja]

Olimp  ▪  Kreatyny
Promocja!
Cena BCAA.pl 59,00 zł 49,00
Oferta specjalna
Dostępny. Wysyłka - jutro *
Ilość
szt.
0
0
0

Monohydrat kreatyny to anaboliczny związek organiczny, który jak żaden inny zdobył uznanie i został dokładnie przebadany przez tysiące naukowców i sportowców.

Działanie:

  • Zwiększa siłę i masę mięśniową

  • Przyspiesza regenerację potreningową.

  • Zwiększa pompę mięśniową.
  • Zwiększa wydzielanie naturalnych hormonów anabolicznych.

Pełna chemiczna nazwa kreatyny to kwas N-metylo-guanidyno-octowy. Kwas ten w połączeniu z cząsteczką wody tworzy monohydrat kreatyny (zwany również monowodzianem kreatyny). W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat monowodzian kreatyny stał się najczęściej stosowaną formą tej anabolicznej substancji. Jest on bezpieczny i zawsze daje widoczne efekty!

Jeżeli nigdy wcześniej nie stosowałeś preparatów kreatynowych, to bez obaw możesz sięgnąć po monohydrat kreatyny. Z pewnością się nie zawiedziesz, a efekty mogą być nawet lepsze niż się spodziewasz.

Kreatyna zwiększa zdolność mięśni szkieletowych do wysiłku anaerobowego (czyli beztlenowego). Jest ona naturalną substancją występującą w komórkach mięśniowych, zwłaszcza w mięśniach poprzecznie prążkowanych. Kiedy stosujemy suplementację monohydratem kreatyny już po kilku dniach zażywania możemy dostrzec widoczne efekty stosowania - mięśnie stają się większe i odczuwalna jest większa pompa. Jest to rezultatem zwiększenia stężenia kreatyny w mięśniu o około połowę. Dochodzi wtedy do licznych reakcji, które w rezultacie sprawiają, iż komórki mięśniowe absorbują więcej wody.  Zwiększa się wtedy napięcie wewnątrzkomórkowe, co jest sygnałem dla mięśni do wzrostu. Po miesięcznym cyklu kreatynowym można spodziewać się przyrostu masy mięśniowej nawet o kilka kilogramów. W komórkach wzrasta również zdolność do produkcji ATP.

Dawkowanie:

  • 1 porcję (3,4g - 5,7g: od 1,5 do 2,5 miarki) stosuj raz dziennie po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe.
Skład
Wielkość porcji: 3,4g
Ilość porcji w opakowaniu: ok.161
Wielkość opakowania: 550g
Skład w porcji 3,4g
Monohydrat kreatyny 3400mg
W tym kreatyna 3000mg
Skład
100% mikronizowany monohydrat kreatyny.