Już teraz Masa okazji! Rabat -12% na WSZYSTKIE białka - kod:  WHEY12 

Olimp Testomag 30tab. [promocja]

Promocja!
Cena BCAA.pl 24,00 zł 18,39
Oferta specjalna
Dostępny. Wysyłka - dzisiaj *
Ilość
szt.
1
0
0

Ocena użytkowników forum

Przetestuję
Brak zdjęcia

Opinie o Testomag 30tab. [promocja]

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Niezastąpiony i tani :)

Testomag robi swoją robotę! Śmiało stwierdzam, że najlepszy suplement w swojej klasie, a testowałem już wiele. Numer one!

Ten produkt działa rewelacyjnie! Nie sądziłem, że po preparacie magnezowym w tej cenie mogę spodziewać się w takim tempie tak wyraźnej poprawy samopoczucia! Jestem przekonany, że dla wielu mężczyzn taki suplement to będzie prawdziwa perełka!

Bardzo dobry produkt na bardzo wysokim poziomie. Nie jestem specjalnie zaskoczony, gdyż uważam Olimp za bardzo dobra markę. Po tygodniu stosowania naprawdę czuję się ożywiony na co dzień no i podczas seksu. Mam więcej chęci do działania!

Super sprawa dla aktywnych facetów. Bardzo dużo trenuję, żyję na bardzo wysokich obrotach. Przez ostatnie miesiące zaobserwowałem duży spadek popędu seksualnego, ale przede wszystkim czułem się ciągle senny. Okazało się, że ten produkt doskonale sobie z tym radzi.

Zdecydowanie jeden z lepszych produktów tego typu na naszym rynku. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Widzę przede wszystkim znaczną zmianę w samopoczuciu rano. (Kilka miesięcy wcześniej).

Super produkt… czuje się ze sobą energię. Po kilku miesiącach jakiegoś totalnego spadku energetycznego, postanowiłem kupić solidny magnez. Ten produkt ma świetną jakość i w tym wszystkim bardzo dobrze się wchłania. Działa!