📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Trec Challenge - prawdziwa siła wrażeń!

Trec Challenge - prawdziwa siła wrażeń!

Wielu z nas zastanawia się czy dałoby sobie radę w ekstremalnej sytuacji oraz jak się można do niej przygotować. Trec Challenge jest wyjątkowym programem, który z pewnością pomoże Ci w odpowiedzi na to pytanie.

Jego uczestnicy to wyjątkowa mieszanka - potężnie zbudowani kulturyści, drobne kobiety oraz amatorzy aktywności fizycznej. Kto sobie da radę? Kto będzie musiał odpuścić? Czas pokaże!

Trecchallenge.pl jest wyjątkowym serialem opowiadającym historię o sile, wytrwałości oraz walce samego ze sobą celem przełamania ograniczeń (zarówno tych psychicznych, jak i fizycznych). Każdy odcinek stanowi niejako osobną historię oraz wyzwanie z jakim będą musieli zmierzyć się uczestnicy.

Prowadzący - Wojciech "Zachar" Zacharków

Prowadzącym ten niecodzienny program jest Wojciech "Zachar" Zacharków, były żołnierz oddziałów specjalnych biorących udział w wielu misjach wojskowych, między innymi w Iraku, Czadzie i Afganistanie. Jego zadaniem będzie konfrontowanie uczestników z ich ograniczeniami, aby poznali co to znaczy „prawdziwa siła”, ale także poczucie bezsilności, a nawet strachu i lęku.

Nie byłoby show bez gości specjalnych, których obecność w Trec Challenge z pewnością wniesie wiele do toczącej się akcji. Chcesz się przekonać czym jest hart ducha? Zachęcamy do obejrzenia pierwszego odcinka, który daje przedsmak tego, co czeka jego uczestników.

Uczestników Trec Challenge łączy zamiłowanie do sportu i różnego typu aktywności fizycznych. Czy jednak to wystarczy? Czas pokaże, kto będzie górą - trener personalny, fitnesska, grafik komputerowy czy może zawodowy kulturysta, którego masa mięśniowa może być większym wyzwaniem podczas walki o przetrwanie niż mogłoby się wydawać. Wszystko jest możliwe!

Uczestnicy Trec Challenge

Trec 1 – Mariusz „Maniek” Tomczuk,
Trec 2 – Marek Lipiński,
Trec 3 – Tamara Kanecka-Brzóska,
Trec 4 – Artur Cichuta,
Trec 5 – Natalia Damek,
Trec 6 – Tomasz „Papaj” Lech.

Organizatorem i producentem tego wyjątkowego programu jest firma Trec.pl, która znana jest z najwyższej jakości żywności funkcjonalnej, ale także odżywek i suplementów diety, stanowiących doskonały wybór nawet dla najbardziej wymagających sportowców. Posiada w swojej ofercie także rewelacyjne akcesoria i odzież sportową, której walory będziesz mógł podziwiać na ekranie.

Każdy z 6 odcinków skupia się na innej tematyce:

 1. Siła
 2. Lęki
 3. Survival
 4. Chcę na plażę
 5. Wsparcie
 6. Siła charakteru

6 odcinek jest już dostępny: https://www.youtube.com/watch?v=xfBuZxIYg3w

Poniedziałek, 5 października 2020

Artykuł nie był jeszcze oceniany.

Zaloguj się, aby ocenić.

Mogą Cię zainteresować

Trening FBW - ćwiczenia wielostawowe

Trening FBW - ćwiczenia wielostawowe

Jeśli uważasz, że trening FBW jest tylko dla początkujących, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Poznasz najlepsze ćwiczenia wielostawowe.

Protect Food - czym jest i jak działa?

Protect Food - czym jest i jak działa?

Jesteś zaniepokojony panującą pandemią koronawirusa? Odpowiedzią na aktualną sytuację jest właśnie Protect Food nawiązujący do diety stymulującej odporność organizmu.

Trec Clenburexin - poznaj opinie o spalaczu tłuszczu

Trec Clenburexin - poznaj opinie o spalaczu tłuszczu

Trec Clenburexin jest jednym ze spalaczy, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Sprawdź, jakie są opinie na temat jego stosowania.

TOP6 najlepszych suplementów na odchudzanie 2021

TOP6 najlepszych suplementów na odchudzanie 2021

Jaki spalacz tłuszczu na odchudzanie wybrać dla lepszych efektów? Sprawdź najnowszy ranking reduktorów tłuszczu i ciesz się sexy sylwetką jeszcze szybciej!

Napisz pierwszy komentarz!

 • Wygraj bon BCAA.pl o wartości 100 zł!

  Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

 • Baw się i pisz, co myślisz!

  Komentarze pomagają nam tworzyć bardziej interesujące treści. Dzięki nim wiemy, na co mamy zwrócić większą uwagę.

Napisz komentarz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!