Odżywki i suplementy -15% taniej!    Kod: 15TANIEJ  

Suplementy w super cenie, PRZECENA na odżywki

Jeżeli poszukujesz odżywek i suplementów dla sportowców w atrakcyjnych cenach, w naszej ofercie znajdziesz wiele artykułów przecenionych. Są to pełnowartościowe produkty - ostatnie sztuki lub ze zbliżającą się datą przydatności do spożycia, ale skuteczne i bezpieczne. Sprawdź aktualną ofertę, wybierz interesujące Cię preparaty i … oszczędzaj nawet do 50%.

Sortowanie: Nazwa Cena

Rekomendowane artykuły

Pompki! Trening w domu

Pompki! Trening w domu

Trening w domu to bardzo popularna, a często jedyna forma wysiłku siłowego w czasach, gdy dostęp do siłowni jest mocno utrudniony. Pompki to jedno z ćwiczeń, które cieszy się ogromna popularnością i nie wymaga od nas posiadania żadnego sprzętu. Sprawdź nie co więcej informacji na temat tego rewelacyjnego ćwiczenia.

Przedtreningówka - działanie poszczególnych składników

Przedtreningówka - działanie poszczególnych składników

Każdemu z nas zdarza się mieć gorszy dzień i odczuwać znaczny spadek motywacji do treningu. Co wtedy zrobić, odpuścić trening? Oczywiście, że nie! W takiej sytuacji możemy zastosować suplement przedtreningowy.

Trening w domu: 10 ćwiczeń z gumami oporowymi

Trening w domu: 10 ćwiczeń z gumami oporowymi

Gumy oporowe takie jak mini, czy power bandy to akcesoria, które można wykorzystać w każdych warunkach - także domowych. Z nimi wykonasz skuteczne ćwiczenia w domu na całe ciało.

4 ćwiczenia w domu z piłką gimnastyczną

4 ćwiczenia w domu z piłką gimnastyczną

Czy twój plan treningowy zawiera ćwiczenia z piłką gimnastyczną? Choć ten przyrząd może wyglądać niepozornie, okazuje się, że taki trening w domu jest niezwykle skuteczny. Piłka fitness daje mnóstwo możliwości i nie trzeba długo czekać na efekty ćwiczeń. Jak zacząć i dlaczego warto to robić? Poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.