Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Przecenione odżywki

Jeżeli poszukujesz odżywek i suplementów dla sportowców w atrakcyjnych cenach, w naszej ofercie znajdziesz wiele artykułów przecenionych. Są to pełnowartościowe produkty - ostatnie sztuki lub ze zbliżającą się datą przydatności do spożycia, ale skuteczne i bezpieczne. Sprawdź aktualną ofertę, wybierz interesujące Cię preparaty i … oszczędzaj nawet do 50%.

Sortowanie: Nazwa Cena
Amix Glutamine + BCAA
Amix Glutamine + BCAA
Należy spożyć prze końcem 03.2023r.! Dostępne 2 szt.
360kaps. Wyprzedaż!
60 porcji
99,99 zł
84,99 zł
Cena porcji
1,42 zł

Rekomendowane artykuły

Interwały biegowe - łatwy sposób na redukcję

Interwały biegowe - łatwy sposób na redukcję

Jeśli zależy ci na prostym i szybkim sposobie zredukowania tkanki tłuszczowej, koniecznie powinieneś wpleść do swojego planu treningowego interwały biegowe. Uzyskasz fantastyczne rezultaty w zmianie sylwetki przy niewielkim nakładzie czasu i wysiłku.

Dieta bez węglowodanów - przykładowe przepisy

Dieta bez węglowodanów - przykładowe przepisy

Dieta bez węglowodanów jest często wybierana przez osoby na diecie odchudzającej. Jakie faktycznie daje efekty i jak wyglądają jej przykładowe przepisy? Sprawdź.

AAKG - co to jest i co daje?

AAKG - co to jest i co daje?

AAKG wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, co przekłada się na szybszy transport tlenu i substancji odżywczych do pracujących mięśni. Dzięki temu wspiera naszą regenerację i wzrost siły.  Czym dokładniej jest AAKG i co jeszcze daje jego suplementacja? Sprawdźcie sami

Amla - jak działa agrest indyjski?

Amla - jak działa agrest indyjski?

Owoce amli od lat doceniane są za swoje prozdrowotne działanie. Wspierają procesy trawienne, pomagają zadbać o dobrą kondycję włosów, ale nie tylko. Sprawdź jakie korzyści daje agrest indyjski.

Najlepsze Przecenione suplementy: 6Pak Nutrition, Aptel, Amix, Activlab, Scitec Nutrition, Be4Sport