Rabat -15% na odżywki!    Kod: 15MNIEJ  

BioTech USA Arthro Guard Liquid 500ml

Cena BCAA.pl 89,99
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
Dostępne wariantyOcenaIlość
Orange
szt.

0
0
0

Opinie o Arthro Guard Liquid 500ml

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

30 lat na karku a stawy jak u starca. Wstając z łóżka wszystko strzela, ruszając ramionami słyszę jak stawy trzeszczą. Na szczęście nie odczuwam jeszcze bólu. By odwlec w czasie nieuniknione poszukiwałem odpowiedniego suplementu, który będzie lekiem na moje dolegliwości. Dopiero tabletki od biotecha dały satysfakcjonujące efekty. Stosuję naprzemiennie z arthro guard w płynie.

Opinie o innych produktach linii BioTech USA Arthro Guard Liquid

Jest to bardzo dobry suplement, dobrze się rozpuszcza i bardzo dobrze smakuje. Jestem bardzo zadowolona gdyż moje bóle i kontuzje się bardzo zmniejszyły.

Bardzo dobry produkt. W 100% spełnił moje oczekiwania. Godny polecenia za rozsądną cenę.

Super suple!!! U mnie szybsze efekty niż w przypadku innych tego typu suplementów. Polecam.

Regenerator jak preparaty z najwyższej półki kosztujące 2 razy tyle. Nie ma sensu przepłacać a efekty takie same. Po kontuzji nieodłączny suplement. Szybko przywraca sprawność. Mi pomógł i zapewne wam też pomoże.

Kilkanaście lat stażu na siłowni robi swoje. Być może za duże ciężary, może niedostateczna regeneracja organizmu, i problem ze stawami. Na rynku jest wiele produktów, ale zostanę na dłużej związany z biotech. 1 saszetka dziennie i problem prawie całkowicie znika.

Bardzo dobry regenerator na stawy. Moim zdaniem jeden z lepszych w dobrej cenie.