Zostało: Happy Hours! -18% od 119 ZŁ! Kod: HOUR18  

BioTech USA Iso Whey Zero - sprawdź opis skład opinie oraz dawkowanie

BioTech USA Iso Whey Zero - sprawdź opis skład opinie oraz dawkowanie

Poznaj szczegółowo produkt firmy BioTech USA Iso Whey Zero - zapoznaj się ze składem i opiniami o odżywce, poznaj jak najlepiej dawkować. Wszystkie te informacje znajdziesz w poniższym artykule.

SPIS TREŚCI

1. Iso Whey Zero - co to jest za produkt i jakie ma działanie

2. Jakie białko zawiera w składzie

3. Jaki jest szczegółowy skład

4. Różne smaki mają różny skład

5. Jak najkorzystniej dawkować Iso Whey Zero

6. Miarka w odżywce Iso Whey Zero

7. Smaki - opinie o smakach

8. Opinie osób stosujących

9. Różne wielkości i ich opłacalność

10. O producencie - BioTech USA

11. Najlepsze promocje Iso Whey Zero !!

biotech-usa-iso-whey-zero-2
opis-i-dzialanie

BioTech Iso Whey Zero - co to za produkt?

Iso Whey Zero firmy BioTech USA jest odżywką wysokobiałkową, uzupełniającą niedobory białka w diecie. Mogą ją stosować zarówno zawodowi, jak i amatorscy sportowcy. Odżywka ta charakteryzuje się wysoką koncentracją białka, bardzo dobrymi smakami oraz niemal zerową ilością cukrów.

Działanie:

  • uzupełnia dietę w najwyższej jakości białko, - wspomaga przyrost suchej masy mięśniowej,
  • zatrzymuje katabolizm mięśniowy,
  • przyspiesza regenerację mięśni.

Jakie białko zawiera Iso Whey Zero

BioTech USA Iso Whey Zero zawiera w składzie wyłącznie najwyższej jakości czysty izolat białka serwatki, uzyskiwany metodą CFM*.

*CFM (Cross Flow Microfiltration) - oznacza proces wytwarzania izolatu białka serwatki. Metoda CFM, to filtracja przepływu krzyżowego w niskich temperaturach. Badania pokazują, że białka, a konkretnie izolaty powstające podczas procesu CFM zachowują wszystkie frakcje białkowe, ponieważ 99% powstającego produktu nie jest denaturowana. Co więcej, otrzymany produkt zawiera znikomą ilość tłuszczu i węglowodanów. Izolat CFM zawiera frakcje białkowe których nie ma w innych odżywkach białkowych i cechuje go imponująca ilość BCAA o działaniu antykataboliczno – anabolicznym. iso-whey-zero-cukru

Skład Iso Whey Zero BioTech USA

Skład w 100g:

Białko 85,6 g

Węglowodany 2,88 g

w tym cukry proste 2,88 g

Tłuszcze 0,96 g

w tym nasycone 0,52 g

Sód 0,56 g

Wartość energetyczna 364 kcal

Skład w porcji 25g:

Białko 21,4 g

Węglowodany 0,72 g

w tym cukry proste 0,72 g

Tłuszcze 0,24 g

w tym nasycone 0,13 g

Sód 0,14 g

Wartość energetyczna 91 kcal

Różne smaki mają różną zawartość izolatu białka serwatki

Bardzo istotną kwestią jest to, że w zależności od smaku, odżywka posiada zróżnicowaną zawartość białka w składzie. Ma to związek z ilościami substancji smakowych, jakie są niezbędne do uzyskania pożądanego efektu. Okazuje się, że czekolada potrzebuje najwięcej dodatków smakowych i barwników, a wanilia i kokos najmniej. sklad-smaki

Szczegółowa zawartość izolatu białka serwatki z podziałem na smaki

Wanilia i kokos - 97% izolatu białka serwatki,

Truskawka i ananas-mango - 96,2% izolatu białka serwatki,

Tiramisu - 95% izolatu białka serwatki,

Czekolada - 92,5% izolatu białka serwatki.

Przedstawione wartości dotyczą opakowań 500g i 908g.

W wielkości 25g2270g skład został już zmodyfikowany - nowa formuła zawiera dodatek aminokwasów: BCAA, L-glutaminy oraz chlorowodorku L-argininy.

Pozostałe składniki w odżywce Iso Whey Zero

Kwas cytrynowy, karboksymetyloceluloza sodowa , guma ksantanowa, sukraloza , fosforan potasu , dwutlenek krzemu, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych , aromaty , tartrazyna.   dawkowanie biotech-usa-iso-whey-zero

Jak najkorzystniej dawkować Iso Whey Zero

Wlej do szklanki 250 - 300ml wody mineralnej niegazowanej. Wsyp do niej 1 miarkę, czyli 25g odżywki Iso Whey Zero i wymieszaj łyżeczką. Po wymieszaniu się wszystkich grudek, wypij napój. Odżywkę można mieszać również przy pomocy shakera, jednak przy bardzo dobrej rozpuszczalności Iso Whey Zero, można zrezygnować z shakera i mieszać ją w szklance.

Odżywki białkowe dawkuje się zależnie od niedoborów białka w diecie. Najpierw należy ustalić zapotrzebowanie na białko, w zależności od rodzaju treningu, celów czy trybu życia. W kolejnym etapie należy ustalić ile białka spożywamy z pokarmów w ciągu dnia. Różnicę pomiędzy zapotrzebowaniem na białko, a białkiem dostarczanym z pożywienia, powinniśmy uzupełniać odżywką.

Przykładowe dawkowanie odżywki białkowej Iso Whey Zero

Dawkowanie w dni treningowe

25g proszku (1 miarka) - 20 minut przed śniadaniem na czczo

25g proszku (1 miarka) - po treningu

25g proszku (1 miarka) - pomiędzy posiłkami lub przed snem

Dawkowanie w dni nietreningowe

25g proszku (1 miarka) - 20 minut przed śniadaniem na czczo

25g proszku (1 miarka) - pomiędzy posiłkami

25g proszku (1 miarka) - przed snem

25g odżywki białkowej na porcję jest przykładowym dawkowaniem odżywki. W każdych 25 gramach proszku, znajduje się 21,4 g czystego białka. Jeśli twoje zapotrzebowanie na uzupełnienie białka z odżywki będzie wyższe, możesz na porcję stosować również 35g czy 50g proszku. miarka

Miarka w odżywce Iso Whey Zero iso-whey-zero-miarka

Temat często poruszany przy okazji praktycznie każdej odżywki, która zawiera miarkę w środku, gdyż każdy chce odpowiednio dawkować odżywkę, a nie każdy ma wagę elektroniczną w domu. Jednak spokojnie. 2 gramy w tą czy 2 gramy w tą stronę na prawdę nie zrobią Wam różnicy, także nie musicie się spinać przy nabieraniu odżywki na miarkę.

Miarka załączona przez producenta mieści 25 gram proszku, jednak tylko wtedy, gdy proszek ten nie jest ubity. Nam, podczas kilku prób i pomiarów nie udało się nabrać tak płaskiej miarki, aby waga wskazywała równo 25 gram. Było to z reguły 27 gram do 30 gram. Zatem, aby mieć pewność, że wsypujecie ni mniej, ni więcej, tylko 25 gram, należy wsypać niepełną miarkę, jakieś 2-3mm poniżej rantu miarki. smaki

Odżywka białkowa Iso Whey Zero firmy Biotech USA jest produkowana w sześciu różnych smakach. Z opinii stosujących wynika, że smaki są dość dobre, a nasycenie produktu aromatami nie jesyt przesadne, dzięki czemu smaki nie nudzą się zbyt szybko. Poniżej zamieszczamy mocno subiektywną, bo tylko naszego 3 - osobowego zespołu, który próbował wszystkich smaków Iso Whey Zero.

Charakterystyka smaków Iso Whey Zero

Czekolada - bardzo dobra. Nie jest aż tak słodka jak czekolady w podobnych odżywkach, można ją określić, że jest pomiędzy mleczną, a gorzką czekoladą, jest smaczna i ma zapach mlecznej czekolady.

zapach - 8/10

słodkość - 6,5/10

intensywność - 7/10

naturalność smaku - 7/10

Wanilia - bardzo dobra. Smak niemal dla każdego, smakuje jak shake, nie pozostawia nieprzyjemnego posmaku. Nawet dla osób, które nie przepadają za wanilią, smak ten okazuje się dość ciekawy.

zapach - 9/10

słodkość - 5/10

intensywność - 7/10

naturalność smaku - 8,5/10

Truskawka - średnia. Najbardziej chemiczna ze wszystkich smaków tej odżywki, pozostawia dziwny posmak, dość cierpki, jest wystarczająco słodka ale posmak wprowadza zamęt. Nie smakuje jak świeże truskawki, ma dość wodnisty smak.

zapach - 7/10

słodkość - 6,5/10

intensywność - 6/10

naturalność smaku - 4/10

Banan - bardzo dobry. Nie jest zbyt słodki, jest w sam raz, intensywność jest wyważona, nie jest narzucający się, nie pozostawia cierpkiego posmaku słodzika, można pić codziennie, przyjemny zapach po otworzeniu, czuć banana

zapach - 9/10

słodkość - 6/10

intensywność - 8/10

naturalność smaku - 8/10

Tiramisu - średni. Ma zapach jak guma balonowa, zapach wygląda na sztuczny ale smakuje już dość przyzwoicie, nie jest to smak dla wszystkich, musi się raczej trafić amator tiramisu

zapach - 4/10

słodkość - 7/10

intensywność - 7,5/10

naturalność smaku - 6/10

Ananas-mango - średni. Pozostawia smak owoców w buzi, który może przeszkadzać, jest dość intensywny, jeśli ktoś nie lubi zbyt intensywnych smaków, to nie podejdzie ten smak

zapach - 8,5/10 owoców tropikalnych, dominacja ananasa

słodkość - dość słodki, 5/10

intensywność smaku - 7,5/10 dość duża intensywność smaku

naturalność smaku - 7,5/10

Kokos - bardzo dobry. Nie jest za słodki jak inne kokosy, nie pozostawia goryczy, nie czuć chemii, ładny zapach kokosa, jak komuś znudzą się podstawowe smaki, to warto wypróbować kokosu

zapach - 8,5/10

słodkość - 9/10

intensywność - 8,5/10

naturalność smaku - 9/10

NOWE SMAKI Iso Whey Zero!!

Jogurtowo-brzoskwiniowy - typowy smak jogurtowy, ciekawy, orzeźwiający, nie jest taki słodki, brzoskwinia jest wyczuwalna. Odżywka o tym smaku wymieszana i schłodzona, będzie smakowała jak typowy jogurt.

zapach – 8/10

słodkość – 5/10

intensywność – 8/10

naturalność smaku – 9,5/10

Piernikowy - smakuje troszkę jak przyprawy do pierników - czuć tak jakby posmak przyprawy, jak ciasteczka piernikowe. Jest to specyficzny smak, nie dla każdego, jest wyrazisty. Z powodzeniem nada się do naleśników czy wypieków, aby podkręcić ich smak.

zapach – 8/10

słodkość – 6,5/10

intensywność – 8/10

naturalność smaku – 8/10

Sernik cytrynowy - idealnie odzwierciedla sernik z polewą cytrynową, jest idealnie słodki, nie jest mdlący, czuć naturalność smaku, jest smaczny.

zapach – 7/10

słodkość – 6/10

intensywność – 7/10

naturalność smaku – 8/10

Orzechowy - bardzo dobry i intensywny zapach, mocno przypomina masło orzechowe nutellę, jest słodki, przypomina kawę cappuccino orzechową.

zapach – 8/10

słodkość – 8/10

intensywność – 8/10

naturalność smaku – 9/10

Wkrótce opiszemy kolejne smaki:

Cookies & cream

Aktualnie zbieramy opinie o powyższych smakach, jak tylko je skompletujemy, to podzielimy się z Państwem :)   opinie

Iso Whey Zero zbiera dość pochlebne opinie. Smaki są dobre, nie nudzą się zbyt szybko. Odżywka dobrze się miesza, nie zalega w żołądku. Nie czuć, żeby skład był oszukany. Poniżej przedstawiamy kilka opinii osób stosujących tą odżywkę.

Opinia napisana przez Adam Z.

Wtorek, 5 maja 2015

"Bardzo dobra odżywka. Miałem smak czekoladowy i jest wyśmienita. Nie za słodka, nie za mdła... Jak dla mnie w sam raz trafili z tym smakiem. Polecam wszystkim!"

Opinia napisana przez Trener

Czwartek, 16 lipca 2015

"Skusiłem się, biorąc pod uwagę bardzo dobry skład i cenę jednocześnie. Generalnie używam tylko izolatów białkowych i trochę ich już przejadłem. Bio Tech jest bardzo ok. Świetna rozpuszczalność, super smak - czekolada. Skład nie jest na pewno oszukany. Następnym razem testuję tiramisu."

Opinia napisana przez Adam K.

Czwartek, 20 sierpnia 2015

"Stosuję od od dłuższego czasu i na prawdę polecam każdemu. Produkt wart tej ceny. Skład - czysty izolat białka serwatki CFM - bardzo dobre źródło białka, niemal zero cukru i tłuszczu w składzie.

Smaki - bardzo dobre smaki, moje ulubione, to banan i czekolada, nie są za intensywne, dlatego ja pijąc tą odżywkę 3x dziennie nie mogę mieć intensywnych smaków, bo znudziłyby mi się. Pozytywnie odbieram również wanilię, bo nie jest zbyt intensywna. Jak dla mnie, intensywny jest kokos, reszta smaków średnia, ale to subiektywna opinia. Rozpuszczalność - produkt bardzo dobrze się rozpuszczą, ale to chyba nic nowego w przypadku izolatów."

Aby zobaczyć więcej opinii o Iso Whey Zero, kliknij w ten link wielkosci

Iso Whey Zero jest dostępne w czterech wielkościach opakowań: saszetka 25g, folia 500g, słój 908g i słój 2270. Poniżej przedstawiamy opłacalność poszczególnych opakowań w przeliczeniu na jedną porcję odżywki.

Iso Whey Zero 25 g iso-whey-zero-25g

Wielkość opakowania: 25 g

Ilość porcji w opakowaniu: 1

Cena za opakowanie 25 g: 3,99 zł

Cena jednej porcji 25 g: 3,99 zł

Kup teraz Iso Whey Zero 25 g


Iso Whey zero 500 g iso-whey-zero-500g

Wielkość opakowania: 500 g

Ilość porcji w opakowaniu: 20

Cena za opakowanie 500 g: 54,99 zł

Cena jednej porcji 25 g: 2,75 zł

Kup teraz

Iso Whey Zero 500 g


Iso Whey Zero 908 g iso-whey-zero-908g

Wielkość opakowania: 908 g

Ilość porcji w opakowaniu: 36

Cena za opakowanie 908 g: 104,99 zł

Cena jednej porcji 25 g: 2,92 zł

Kup teraz Iso Whey Zero 908 g


Iso Whey Zero 2270 g iso-whey-zero-2270g

Wielkość opakowania: 2270 g

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Cena za opakowanie 2270 g: 215,00 zł

Cena jednej porcji 25 g: 2,39 zł

Kup teraz Iso Whey Zero 2270 g


Iso Whey Zero 2270 g + BCAA 8-1-1 300g GRATIS iso-zero-bcaa-promocja

Wielkość opakowania: 2270 g

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Cena za opakowanie 2770 g: 215,00 zł

Cena jednej porcji 25 g: 2,39 zł

Kup teraz Iso Whey Zero 2270 g + BCAA 8-1-1 300g GRATIS biotechusa

Firma BioTech jest europejskim producentem odżywek i suplementów, a jej fabryka znajduje się na Węgrzech. Zakłady produkujące odżywki BioTech USA spełniają najsurowsze standardy takie jak: GMP (Dobrej Praktyki Produkcji), HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) oraz ISO 9001-2000. Powyższe oznaczenia, to nie tylko puste symbole, dzięki nim mamy pewność, że produkty są pełnowartościowe, a ich stosowanie jest w pełni bezpieczne.

BioTech tak pisze o swojej marce:

BioTech USA to wybór dla nowoczesnych, aktywnych i dbających o zdrowie osób, które mają plany, cele i wizje i potrafią je realizować, a w razie potrzeby, wytrwale o nie walczyć. To wybór dla osób samoświadomych, nieusatysfakcjonowanych, które chcą czegoś więcej, które pragną zmian.

Zmiana jest najgłębsza, jeśli potrzeba pochodzi z wewnątrz, przekształca się w wolę i objawia się w działaniu: Chcę czegoś innego.

Właśnie wtedy z pomocą przychodzi BioTech USA: nasza firma opracowała własną, profesjonalną gamę suplementów diety spełniających wszelkie potrzeby, aby zapewnić pomoc wszystkim tym, którzy pragną kształtować swoje ciało i zmienić swój styl życia.

Link do strony producenta

NAJLEPSZE PROMOCJE NA ISO WHEY ZERO

BioTech USA Iso Whey Zero 2270g +20% FREE = 2724g

iso-promoo

Wielkość opakowania: 2724 g

Ilość porcji w opakowaniu: 108

Cena za opakowanie 2724 g: 215,00 zł

Cena jednej porcji 25 g: 1,99 zł

Kup teraz Iso Whey Zero 2724 g

Piątek, 4 listopada 2022

Artykuł nie był jeszcze oceniany.

Zaloguj się, aby ocenić.

Mogą Cię zainteresować

Czy białko na redukcję jest dobre?

Czy białko na redukcję jest dobre?

Czy białko jest dobre na redukcje? Jeśli tak to w jakich proporcjach? Dowiedz się więcej o białku - podstawowym elemencie diety, także podczas etapu odchudzania.

Początki na siłowni: 5 suplementów, które powinieneś już mieć!

Początki na siłowni: 5 suplementów, które powinieneś już mieć!

Trening siłowy, fitness czy crossfit, to poza ciężką pracą siłową również właściwie skomponowana dieta i suplementacja. Trening zapoczątkowuje cały proces kształtowania masy mięśniowej, jej siły, czy wytrzymałości, ale warto także pamiętać o odpowiedniej suplementacji. Sprawdź więcej na ten temat.

Czy warto stosować białko w dni nietreningowe?

Czy warto stosować białko w dni nietreningowe?

Jednym z najczęściej występujących problemów u osób aktywnych fizycznie jest dostarczanie odpowiedniej ilości białka. Czy warto je też stosować w dni nietreningowe?

Jak rozrabiać odżywki białkowe?

Jak rozrabiać odżywki białkowe?

Odżywki proteinowe są bardzo chętnie stosowane przez osoby aktywne fizycznie jako smaczny, a przede wszystkim wygodny sposób na uzupełnienie diety w białko. Jak najlepiej rozrabiać odżywki białkowe?

Napisz pierwszy komentarz!

  • Wygraj bon BCAA.pl o wartości 100 zł!

    Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

  • Baw się i pisz, co myślisz!

    Komentarze pomagają nam tworzyć bardziej interesujące treści. Dzięki nim wiemy, na co mamy zwrócić większą uwagę.

Napisz komentarz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!