Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15TANIEJ  

Trec Wear Koszulka Jersey 004 Green

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
1
0

Wyjątkowy Jersey, koszulka, której powstawaniu towarzyszyła myśl o dostarczeniu sportowcom tego, co najlepsze! Zastosowany krój nie tylko nie krępuje ruchów, ale doskonale układa się na ciele, co pozwala na pokreślenie jego walorów. Natomiast zastosowane materiały są trwałe i miłe w dotyku. Produkowana jest na bazie dopracowanego projektu, który idealnie sprawdza się podczas treningów, ale także codziennego noszenia. Znakomity wybór dla osób jeżdżących na deskorolce, ale także grających w kosza. Trudno bowiem nie zauważyć inspiracji największą ligą sportową na świecie!

  • ORYGINALNA KOSZULKA O PERFEKCYJNYM WYKOŃCZENIU
  • POWSTAJE Z WYKORZYSTANIEM NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII I NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW
  • WYRÓŻNIA SIĘ KOLORYSTYKĄ, KROJEM, ALE TAKŻE UNIWERSALNOŚCIĄ
  • SPRAWDZI SIĘ PODCZAS CODZIENNEGO UŻYTKOWANIA, JAK I PODCZAS TRENINGU
  • ZASTOSOWANY KRÓJ JEST NIE TYLKO WYGODNY, ALE TAKŻE PRAKTYCZNY
  • ZAPEWNIA ODPOWIEDNIE ODPROWADZANIE WILGOCI ORAZ CYRKULACJĘ POWIETRZA
  • NIE KRĘPUJE W ŻADEN SPOSÓB RUCHÓW

Trec Wear Trec Wear Jersey to bardzo wygodny bezrękawnik, którego wykonanie stoi na najwyższym światowym poziomie. Podobnie wygląda kwestia wykorzystanych materiałów, będących niejako gwarancją trwałości, komfortu i bezproblemowego użytkowania przez długi czas. Wyjątkowy projekt sprawia, że bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej zalety. Zapewnia także utrzymanie komfortu cieplnego oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Można ją nosić jako element codziennego stroju, jednak włożenie jej na trening też nie będzie żadnym problemem.

Jersey – umożliwia wyróżnienie się z tłumu, a wszystko to zasługa profesjonalnego kroju, ale także zastosowanej kolorystyki. Podkreśla sportowe zacięcie!