Dobra przedtreningówka

 18 września 2017, 22:21

Cześć. Jaką przedtreningówkę polecacie? Aktualnie trenuję tylko na siłowni ale czasem poprostu nie mam już siły po całym dniu.

Znajomi wspominali coś o produkcie SAW lub Shock Therapy. Dodam tylko, że to mój pierwszy taki produkt. Z góry dzięki za info.

 19 września 2017, 00:30

Jeśli pierwszy, to spokojnie któraś z powyższych wystarczy. Brałem SAWa i byłem zadowolony.

 30 września 2017, 15:02

Spora popólarnościa cieszy się produkt Xtreme Napalm https://www.bcaa.pl/?q=xtreme%20napalm składowo nie jest najsilniejszy ale spokojnie powinien zrobić robotę.

Pobudzenie i wytrzymałośc powinny się poprawić. Kofeiny jak w większości jest 200mg na porcję więc dawka wystarczająca. Czasem stosuje i cały czas działa.

 30 września 2017, 19:23

Daj spokój z tym sawem nie klepie wogole a płacisz sporo hajsu za to od treca i Michał Karmowski poleca to samo Shock Therapy drożyzna bo to Universal przecież z USA to musi być dobre...nie sądzę. Do 100zl znajdziesz dużo dużo lepsze pozycje np Redweilera z Olimpu, Set Focus Energy od Formotivy a jak chcesz coś z mniejsza zawartością kofeiny to Iron Pump z firmy iron horse będzie dobrym choć drogim wyborem.

 1 października 2017, 18:38

Jeżeli szukacie czegoś naprawde mocnego to polecam A.M.G HI TECa. Naprawde mocna rzecz i radze zacząć od polowy dawki.Obecnie kupiłem drugą puszke tego preparatu i jestem naprawde zadowolony.

 2 października 2017, 12:33

Spróbuj na pierwszy raz hot blood'a z sciteca i pobudza i jest pompa - siła szła i niedroga cena, ja byłem zadowolony.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora