Najmocniejszy spalacz tłuszczu?

 2 maja 2018, 11:48

Jaki waszym zdaniem jest najmocniejszy spalacz tluszczu? Do tej pory mialem animal cuts i nie powiem, ze byl zly bo  swietnie dal rade ale teraz mysle o tym falconie oxyburn pro? bo slyszalem same dobre opinie na jego temat. Uwazacie , ze bedzie lepszy od cutsa?

 2 maja 2018, 15:11

Będzie na pewno inny , bardziej pobudzający ze względu na geranium ,które w nim występuje no i fajnie dotnie gdzie trzeba a to zasługa już johimbiny.  Spalacz oxyburn pro jest jednym z mocniejszych spalaczy jaki miałem okazję używać i faktycznie ma bardzo dobrą renomę , zarówno ja jak i moi znajomi mogę powiedzieć, że przy odpowiednim treningu jak i diecie można liczyć na bardzo dobre efekty w postaci utraty tkanki tłuszczowej jak i dobrym podkreśleniu sylwetki. Warto go przetestować na sobie:)

 3 maja 2018, 17:47

Ja brałem już multum spalaczy, przeróżnych firm. Przez te lata wiem jedno: nigdy nic tak CIę nie wytnie jak porządna dieta i deficyt kcal (nie licze tu środków zakazanych;) ). Spalacz jest super w momencie jak docinasz i potrzebujesz wsparcia.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora