🏋️‍♂️ Odżywki, akcesoria i odzież! -15% taniej!    Kod: TANIEJ15  

Activlab Beta-Alanine 120kaps.

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
2
0
0

Ten suplement zwiększy ilość karnozyny w Twoich mięśniach!


Działanie:

  • Usuwa wolne rodniki.

  • Podnosi próg przemian beztlenowych.
  • Przyspiesza regenerację.

  • Opóźnia wystąpienie zmęczenia.

Czy wiesz czym jest karnozyna? Otóż, jest to jeden z najważniejszych niebiałkowych związków występujących w mięśniach. Występuje w każdym prawidłowo funkcjonującym organizmie. To połączenie dwóch aminokwasów beta-alaniny i histydyny. Obecnie staje się ona jednym z najważniejszych składników kuracji wspomagających wysiłek fizyczny.

Karnozyna pomaga pozbywać się wolnych rodników z organizmu, które powstają podczas każdego wysiłku fizycznego. Wolne rodniki mają bardzo niekorzystny wpływ na nasze DNA. Aldehydy które powstają z wolnych rodników lubią przyłączać się do kwasu dezoksyrybonukleinowego i białek, co może prowadzić do zaburzenia funkcjonowania komórek. Opisywany związek chroni DNA i inne białka wewnątrzkomórkowe przed negatywnym wpływem działania wolnych rodników co może w efekcie prowadzić do przedłużenia życia komórek, co oznacza przedłużenia życia organizmu!

Inna istotną właściwością karnozyny jest neutralizowanie działania kwasu mlekowego, co pozwala na szybszą regenerację i mniejsze "zakwasy". Produkt firmy Activlab - Beta-Alanine dostarcza do organizmu najwyższej jakości aminokwasu - beta alaniny, której obecność w organizmie jest warunkiem niezbędnym dla syntetyzowania karnozyny. Jej synteza była by po prostu nie możliwa bez tego aminokwasu. Najskuteczniejszym sposobem na zwiększenie poziomu karnozyny jest właśnie suplementacja tym aminokwasem!

Dawkowanie:

  • Przyjmuj 1 kapsułkę 4 razy dziennie, najlepiej przed treningiem.
Skład
Wielkość porcji: 1kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 120
Wielkość opakowania: 120kaps.
Skład w porcji 1kaps.
Beta-alanina 1000mg
Pozostałe składniki
Substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), otoczka (żelatyna, barwnik - dwutlenek tytanu).