Nowe opinie o odżywkach i suplementach sportowych

Dobry produkt, masa idzie!

Używam je od dłuższego czasu na dłuższe wybiegania i jak dla mnie odpowiadają wszystkie smaki. Żele rewelacyjne, konsystencja bardzo dobra. Bardzo dobre otwieranie. Polecam wszystkim, cena bardzo atrakcyjna.

Rozpuszczalność oki, ale smak waniliowy faktycznie bez rewelacji. Dobra odżywka jeżeli jesteście na masie.

Świetne masło, bardzo się opłaca, bo stosunek ceny do ilości jest naprawdę bezkonkurencyjny. Smak i konsystencja na najwyższym poziomie.

Jadłem już trochę różnych BCAA, ale po testach zawsze wracam do G-BCAA. Dwie sztuki przed treningiem, dwie sztuki po. I następnego dnia to samo. I tak aż nie wymięknie Ci psychika. Bo mięśnie będą gotowe do dalszej pracy.

Idealny cynk do połączenia z magnezem. Malutka tabletka przed snem i śpisz jak bóbr. Polecam.

Super to się pije.
Najlepszy smak pomarańczy.

Najlepszy kompleks witamin i minerałów jaki jadłem. Śmiem twierdzić, że dorównuje animalowi pod względem działania, mimo że ma uboższy skład (wchłanialność jest tu kluczem, tabletki szybko i łato się rozpuszczają). Przy 5-6 treningach siłowych w tygodniu czuję się świeżo i lekko, a nie jak by mnie ktoś rozjechał walcem.

Jak dla mnie za słabe, ale trochę już tego zjadłem.

Delikatnie pobudza, pompa też bez szału, ale treningi wypadają dobrze. Spodziewałem się czegoś lepszego.

Jeżeli wstajesz przed 6 od poniedziałku do piątku jak ja, docenisz ten produkt. Stosuję 2 razy dziennie, po przebudzeniu i o 13-14 jak mam "kryzys" w pracy. Działa szybko. Przyjmować najlepiej na pusty żołądek.

Tiramisu nie dla mnie, więcej nie kupię, vanilla dużo lepsza, fajnie się rozpuszcza i smakuje. Moje subiektywne wrażenie jest takie, że biszkoptowe marzenie :P pieni się najmniej spośród tych trzech smaków. Sprawdzę pozostałe z czasem, to opinia będzie kompletna.

W porównaniu do smaku naturalnego, grapefruit jest... Pyszny :)! Czuć fajny efekt przyrostu mocy, polecam!

Sprawdzam póki co grapefruitowy smak, ujdzie w tłoku, dodaję do porcji magnez musujący, pomarańczowy, wtedy jest super:). Generalnie, za taką cenę dobry produkt.

Biscuit dream przepyszny, dobrze się rozpuszcza. Trochę się pieni, ale nie jest to jakiś wielki problem. Tanie białko, smaczne, świetna jakość. Polecam!

Smak brzoskwiniowy bardzo smaczny. Vitargo Trec ma szybkie działanie. Po intensywnym wysiłku dostarcza witaminy i elektrolity, co zapobiega spadkowi energii i skurczom mięśni. Polecam!

Aktualnie jeden z najlepszych środków na pompę.

Brałem ten wynalazek razem z Biosterolem, Testosterolem i DAA przez okres 2 miesięcy i zero efektu. Zapewne na każdego działa inaczej, jak dla mnie wydane tylko pieniądze.

Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka.

Serdecznie polecam, produkt działa świetnie, duża zawartość błonnika pobudza metabolizm, nie chce się po nim jeść, stosuję już kilka miesięcy, efekty super.