Nowe opinie o odżywkach i suplementach sportowych

Może być, jest pobudzenie...

Na razie masa idzie całkiem dobrze gorzej z siłą, ale poczekam jeszcze trochę. Może jak trochę się ochłodzi to wyniki będą lepsze.

Słaba rozpuszczalność, ale smakowo oki. Problem jaki widzę to przyrost masy, ale to może być także wynik kombinacji kreatyny i bcaa.

Wytrzymałość się zwiększa, pompa jest, hydraulika lepiej działa, same plusy, więc nic tylko brać :)

Super PRODUKT! Używałem różnych tego typu, ale nr 1 jest tylko ten. Polecam.

Dobry smak i dobrze nawadnia.

Siła poszła do góry i to znacznie. Nigdy nie miałem takich efektów na żadnej kreatynie czy staku. Monohydrat tak chwalony chowa się głęboko pod ziemię.

Najlepsze bcaa jakie miałem, godne polecenia.

Polecam. Bardzo dobry produkt. W połączeniu z odpowiednią dietą robi swoje.

Polecam ludziom którzy ćwiczą na drążku. Ćwiczę kalistenike i dzięki nim nie mam obtartych dłoni. Szybko się zakłada i zdejmuję.

Baton smaczny. Dużo białka i ogółem zmniejsza dobrze uczucie głodu jak nie ma co jeść. Polecam ludziom po treningu jak się śpieszą do pracy.

Nie kupowałem tutaj, ale rękawiczki muszę polecić - dobra jakość do ceny, dobrze trzymają i usztywniają nieco nadgarstek. Bardzo fajne!

Smak naturalny OK, pieni się jak dzikie, 1 dawka + 250 ml wody = cały szejk w pianie... Teraz wiem, dlaczego białko od innych firm tyle kosztuje ;)

Jak dla mnie smak cytrynowy - ekstra!!!

Używam czekolady od dawna. Rozdrabniam z wodą lub mlekiem, w szejkerze nigdy nie ma problemów. Nie ma laktozy, więc nie boli mnie brzuch po drinku. Po zwykłych białkach często mnie bolał.

Trudno ocenić, ale siła powoli rośnie, co do masy to i tak mam sporo ponad 130 kg i stoi.

Pompa jest, polecam dodać szczyptę soli.

Bardzo dobra kreatyna, szybka regeneracja mięśni po treningu, smak bardzo dobry.

Przepyszne masło orzechowe. Przebija te z orzechów ziemnych.