Nowe opinie o odżywkach i suplementach sportowych

Dla mnie faworyt w swojej kategorii, smak super, rozpuszczalność idealna, brak jakiegokolwiek dyskomfortu trawiennego. POLECAM!!!

Ten suplement jest ok. Czuć poprawę samopoczucia i wzrost testosteronu i większą wytrzymałość.

Odejmuję jedną gwiazdkę za gorszą rozpuszczalność niż inne produkty, które kupowałam do tej pory i dla mnie nadal pozostaje numerem 1. Smak czekoladowy super i cena zestawu bardzo przystępna.

Produkt bardzo smaczny i łatwo rozpuszcza się w wodzie, po miesiącu stosowania juŻ widzę efekty. Polecam każdemu! Aaaa i cena bardzo atrakcyjna!

BCAA bardzo bogaty skład dodatków w porównaniu z innymi producentami. Smak i działanie bardzo dobre. Odpowiednie zarówno przed, w trakcie i po treningu.

Bardzo dobry skład, działanie jak to bywa z tego typu suplementami EKO odczuwalne po ok.2 tyg. Stosowania. Działanie prozdrowotne na 5/5

Zdecydowanie większa siła. Działanie suplementu podobne do DAA czyli twardość mięśni i spadek wody. Na plus, że nie podnosi spoczynkowego ciśnienia tętniczego. Ocena 4/5

Jest efekt pozytywny, a to chyba o to chodzi, nie mam porównania z innymi, ale nie chcę próbować, ten mi odpowiada, spełnia swoje zadanie.

Próbowałem tylko smaku Banana-peach. Przyjemny, dobrze wyważony smak (według mnie bardziej czuć brzoskwinię niż banana). Znajomi używali innych smaków i też byli zadowoleni. Dobra rozpuszczalność, świetnie się trawi, działanie podobne do innych izolatów. Świetny produkt. Polecam.

Cztery gwiazdki to dużo, choć to nie kulturysta zażywa Glucosaminę, a.... Emeryt! I pomaga, będę relacjonować na bieżąco postępy w ruchomości kolana. Anna.

Przy mniej intensywnym trybie życia uzupełnia co ma uzupełniać. W okresie intensywnych treningów na rowerze uzupełniam magnezem, a przy spadku odporności witaminą C oraz cynkiem. Duży plus to wysoka zawartość selenu. Polecam.

Bardzo dobry smak, konsystencja - świetnie się rozpuszcza, mogłoby się nie pienić.

Robi swoje. Zmęczenie odeszło niemal w zapomnienie, treningi na pełnym gazie. Smak zdecydowanie lepszy niż poprzednio stosowany produkt marki. Ananas nieco mdły. Szkoda, że cena nie jest niższa.

Aminokwasy mega super. Smak bardzo dobry. Musujący składnik to strzał w dziesiątkę! Polecam, bo warto!

Wybrałam ten suplement do wspomagania stawów z uwagi na dużą zawartość hydrolizatu kolagenu, który podobno jest skuteczny (badania przeprowadzone na sportowcach dały bardzo pozytywne wyniki, ale dawka hydrolizatu misi być wysoka. Minimum 7000mg). Ponadto preparat ma w sobie także kompleks witamin i minerałów, więc "zwykła" codzienna suplementacja może być odstawiona. Smak tropical jak najbardziej do zaakceptowania.
Sklep BCAA. Pl cenię za szybkie wysyłki i przejrzyście przedstawione produkty.

Białko mistrzostwo :)
Smak, rozpuszczalność, skuteczność!

Na długie wybiegania te minerały sprawdzają się najlepiej. Smak dla mnie idealnie kwaśny :)

Najlepsze, najsmaczniejsze, najłatwiej rozpuszczalne. Ideał! Daje się także ładnie wmontowywać w koktajle, desery itp.

Najlepsze BCAA. Super cena i jakość. Kupuję kolejny raz - smak pomarańczowy jest super.

Cookies and cream - Zaciekawiony bardzo dobrymi opiniami i atrakcyjną ceną kupiłem opakowanie. Nie wiem, czy jest to kwestia partii z jakiej zakupiłem białko, ale rozpuszczalność jest tragiczna. Nie ma praktycznie możliwości żeby to białko rozpuściło się do końca. Zostają grudy, które muszę rozcierać ręcznie. Trochę pomaga cierpliwe "namaczanie" przez 5-10 min. Smak bardzo przeciętny, zalatuje sztucznością.