Już teraz Darmowa dostawa! od 50zł na WSZYSTKO - kod:  50FREE 

Nowe opinie o odżywkach i suplementach sportowych

Dobrze, że dałem namówić się na Olimpa. Niepotrzebnie topiłem kasę na produkty zza oceanu.

Dobrze, że dałem się w końcu namówić na Olimpa. Niepotrzebnie topiłem kasę na produkty zza oceanu. Polecam.

Za ta cenę, jakość wykonania jest porównywalna z produktami o wartości kilkadziesiąt złotych droższych. Sam bidon jest szczelny i nie przecieka nawet noszony w plecaku cały dzień. Pojemność jest również akurat jeżeli planujecie robić shake'a proteinowego i nosić go, że sobą, żeby wypić na siłowni.

Buono prima di dormire, anche se io ho aggiunto del cacao per dargli ił gusto di cioccolato.

Sono ottimi, sia nel gusto sia come proteina in sé, comprate ad occhi chiusi.

Czekoladą pyszna, wanilia tragedia, sztuczny posmak ohyda.

Wszystko zgadza się z opisem... Dobra cena, daje dużo mocy. Polecam.

Od lat jestem wierna marce BioTech i ich odżywkom białkowym. Skład, smak i konsystencja na najwyższym poziomie, dlatego mimo bogatej oferty wielu innych producentów nawet już nie szukam dalej i zawsze zawężam kryteria w wyszukiwarce do tej jedynej marki. Z ubolewaniem odnotowałam, że mój dotychczasowy faworyt, czyli Iso Whey Zero zmienił skład (?) - być może w odpowiedzi na pojawiające się tu i ówdzie opinie o nie najlepszej rozpuszczalności niektórych smaków. Dla mnie to akurat zmiana na minus, skąd postanowiłam przesiąść się na podobny produkt z rodziny BioTech. I póki co jestem na etapie testowania smaków - biszkoptowy jest obłędnie dobry, czekoladowo-kokosowy całkiem niezły, kasztanowy dla odmiany - niekoniecznie. Konsystencja, jaką lubię i do jakiej przyzwyczaiły mnie dawne Iso Whey. Dodam tylko, że żaden ze mnie wyczynowy sportowiec, czy wyjadacz siłowni - "białek" używam tylko dla urozmaicenia codziennej diety jako wygodnej formy odżywczego koktajlu, gdy w pracy brak czasu na bardziej wyrafinowane menu. Podsumowując - BioTech trzyma poziom i nie puszcza. Polecam.

Przygodę z tym produktem zaczęłam kilka miesięcy temu i teraz wykańczam już chyba czwarte opakowanie, robiąc między nimi kilkutygodniowe przerwy. Trudno mi jednoznacznie ocenić wpływ tego suplementu na apetyt/wygląd/ sylwetkę - faktem jest, że od maja ubyło mnie o 3 kg, co przy moich 168cm i prawidłowej wadze (jak to u kobiet bywa - nie odchudzam się, ale gdy spadnie kilogram czy dwa, to zawsze jest mile widziane ;) daje obecne 53 kg. Ćwiczę umiarkowanie, jem nieumiarkowanie (patrz: moja opinia na temat masła orzechowego...), a wagę trzymam w ryzach z tendencją spadkową. Czego chcieć więcej?

Produkcja, dystrybucja i sprzedaż tego produktu powinna być zabroniona... albo przynajmniej sprzedawana z wyraźnym ostrzeżeniem, że spożycie grozi popełnieniem grzechu obżarstwa, nieumiarkowania i łakomstwa w jednym ;) O bogowie... jak tak można? Uzależnić od siebie niewinną duszyczkę, która jak tylko dorwie się do słoika, to za każdym razem ucztowaniu towarzyszą składane samej sobie cichaczem obietnice, że "jeszcze tylko jedna łyżeczka i kończymy". I "może jeszcze jedna...?" Gdybyż to masło doczekało się jeszcze wersji crunchy, to... byłabym chyba już doszczętnie stracona, utraciwszy resztki zdrowego rozsądku. Podsumowując - nie można przyznać pięciu gwiazdek, bo tu całej konstelacji potrzeba!

Próbowałem kilku firm i te są ewidentnie najlepsze. Przepis wymaga modyfikacji w moim wariancie to jedna miarka proszku, dwa jajka, i 50-100 ml jogurtu/kefiru, chili do smaku, dobrze wymieszać i na patelnie teflon. Wychodzi zasuwisty placek. Trzeba tylko uważać żeby się nie spalił, ale to kwestia doświadczenia.

Testowałem różne marki jeżeli chodzi o tribulus, ale Trec miażdży konkurencję. Black daje dobre efekty i warto zainwestować w ten booster. Dobrze wydana kasa i bardzo pozytywne efekty jego stosowania.

Rękawiczki wygodne i bardzo wytrzymałe.

Najlepsza kreatyna w Pl moim zdaniem. Krótko i na temat.
Smak grejfruta to jest to.
Polecam każdemu.

Najlepsze witaminki i niska cena. Polecam!

Bardzo dobre rękawiczki za niewielką cenę. Nie spodziewałam się, że będą tak dobrze wykonane i do tego trwałe. Myślę, że długo posłużą a kiedy nadejdzie już ich kres zapewne skuszę się na takie same. Szczerze polecam!!!

Rozpuszczalność i smak super. Efekty pozytywne.

Testowałem kilka kompleksowych witamin różnych firm. Olimp to klasyka.

Bardzo praktyczny gadżet. Dobra jakość wykonania.

Czekałem i się doczekałem. Zamawiam.