Nowe opinie o odżywkach i suplementach sportowych

Mnie potargało solidnie, fakt wziąłem ciut więcej, bo ok 7g, ale było warto. Zdecydowanie jedna z lepszych, jak się nie wcina tego codziennie przez rok:)

Produkt w super cenie i spełniający oczekiwania, zakupiłem z bidonem, który też jest bardzo fajny :) polecam, szczególnie iż producent jest renomowany.

Bardzo dobry smak, a działanie natychmiastowe, odejmuję gwiazdkę za opakowanie, które jest za twarde, co utrudnia użycie żelu podczas np. biegania lub jazdy rowerem, bo najlepiej byłoby się zatrzymać i spokojnie wycisnąć żel z tubki.

Bardzo dobry wybór na długie treningi!

Polecam - do tej pory najlepszy produkt jaki stosowałem, a stosowałem wiele, bo mam kontuzję barku.

Bardzo dobra, mięciutka, puszysta.

Rewelacyjny produkt. Szczególnie polecam zieloną herbatę z limonką i brzoskwinię z marakują. Cola w miarę, ale raczej już nie kupię, bo inne smaki są lepsze. Kaktus też fajny, przypomina mi w smaku melon. Pozostałe smaki przede mną. Produkt bardzo wydajny i ułatwia wciąganie większych ilości wody :)

Trochę sceptycznie byłem nastawiony, ale to działa. Konkretne efekty można odczuć po mniej więcej 14 dniach. Polecam, bo naprawdę warto!

Dobry smak, świetna rozpuszczalność, produkt godny polecenia.

Ekstra.

Genialny suplement, zwłaszcza na redukcji. Zbija kortyzol najskuteczniej ze wszystkich suplementów.

Duża dawka, tanio. W zimie standardowo leci 5000jm z tłuszczami na noc.

Bardzo dobry produkt, na stałe w mojej kuchni.

Tanio i skutecznie. Dobry pre-workout w podróży gdy nie chcemy wozić ze sobą dużych puszek. Często zabieram na wakacje.

Klasyk, kokos mój ulubiony.

Na redukcji przy niskiej podaży węglowodanów bardzo znacząco poprawia komfort snu i samopoczucie w dzień.

Produkt ok. Kolana już mniej strzelają, kończę puszkę i na pewno na jednej nie poprzestanę, kiedyś już używałem flexit i moje stawy chodziły, trochę je zapomniałem. Sklep również polecam.

Używam go od paru lat i jest super.

Do tej pory batony Olimp jak dla mnie nie smakowały dobrze, jest zupełnie odwrotnie z Peanut Butter. To bardzo smaczne batony, ale ich najmocniejszym punktem jest bardzo dobrze dobrany skład stawiający je na pudle wśród batonów białkowych.