BLACK FRIDAY do -75% rabatu!    SPRAWDŹ!  

Nowe opinie o odżywkach i suplementach sportowych

Mata spełnia swoją rolę w 100%, ładny design, proste i szybkie czyszczenie :) również duży plus za szybką dostawę i gratis do przesyłki. Pierwsze chwile na macie w lekkim spięciu później już tylko relax :)

Biorę podwójną zalecaną dawkę i po tygodniu czuć zdecydowany przypływ energii.

Daje kopa, czuć mrowienie i jest power - nie tylko na siłowni;)

Nie wiem czy wiecie, że tauryna przeciwdziała cukrzycy, daje powera i jest naturalną odtrutką kofeiny. Biorę regularnie i czuć różnicę. Małe kapsułki wielki efekt.

Testowałem wiele smaków tego białeczka, jak i gainerów z BioTech. Każdy był pyszny i bardzo dobrze się rozpuszczał. Teraz testuję kolejne smaki i nadal jestem zadowolony ;)

Kreatyna o bardzo przyjemnym smaku, testowałem również mango, kwaśne jabłko oraz colę i wszystkie oceniam pozytywnie. Jednym słowem bardzo dobry monohydrat.

Pas rewelacyjny. Bardzo dobrze wykonany i dobrze się sprawdza ;) Cena jak i jakość produktu 5+

Perfekcyjne dla kogoś, kto ma nietolerancje produktów mlecznych. Przyswaja się dobrze, nie ma problemów z jelitami, jak niektórzy utrzymują.

Niestety nie idzie tego przełknąć. Nigdy więcej tego nie tknę. Męczę się teraz i dorzucam po 10 g do innych odzywek żeby to jakoś zjeść. Olimp musi się bardziej postarać żeby ta odżywka lepiej smakowała.

Efekt jest. Nie jest jakiś super zauważalny, w stylu, że nagle w 1 miesiąc przybędzie 10kg masy i 30 kg na ławce. Jest delikatny wzrost energii do treningu, Widać też, że podnosi ogólny poziom testosteronu, dlatego, że barki i klatka rosną lepiej (tam jest najwięcej receptorów androgenowych, które mocno na ilość testosteronu reagują). Lepsza regeneracja, siła delikatnie na plus. Ogólnie polecam, żadnych skutków ubocznych od tego nie miałem.

Super produkt, dostawa szybka. Super jestem zadowolona...

Dla mnie najlepszą z dostępnych, kiedyś kupowałem Animal Ragę te stara wersję, ale komuś się nie spodobał skład i już jej w tamtej postaci nie ma. Został Napalm...

Smak dobry! Nasyca między posiłkami, równomiernie z treningiem i przeważającym zdrowym żywieniem idzie masa jaka jest potrzebna... a nie ta zbędna!
Polecam.

Idealne uzupełnienie w czasie i po treningu :)

Idealna na trening i stylową:)

Jednym słowem idealna :)

Idealnie dopasowana, fajny materiał :) Polecam.

Idealne na wzmocnienie w obecnych czasach :D.

Po treningu idealne uzupełnienie :)

Dobrej jakości super do drążka.