Nowe opinie o odżywkach i suplementach sportowych

Dobry preparat. Zawiera magnez w dobrze przyswajalnej formie. Preparat ten pomógł mi na ogólne zmęczenie i polepszył jakość snu.

Jako podstawowa odżywka białkowa jest świetna. Smak lody bananowe świetny - stosuję do owsianki, rozpuszczalność ok, skład dobry, bardzo dobra cena. Zdecydowanie polecam. Świetna propozycja dla klientów, którzy muszą się liczyć z kosztami.

Świetne aminokwasy, dobry skład, duża zawartość BCAA w porcji, wygodna porcja saszetek. Rozpuszczalność 10/10, smak pomarańcza i truskawka 9/10, działanie 9/10. Ja osobiście rozpuszczam saszetkę w 500ml wody wtedy smak jest "delikatniejszy" (taki jak lubię). Zdecydowanie polecam.

Izotoniki tej firmy chwalę sobie za działanie i wygodę (jednorazowe saszetki). Tym razem oceniam nowy smak wody kokosowej. Działanie ok 9/10 natomiast smak jest niezły, ale specyficzny - nie każdemu będzie odpowiadał, jak dla mnie ocena 6/10 (na szczęście forma saszetek pozwala spróbować nowego smaku bez ryzyka nie trafienia w smak).

Polecam dla wszystkich, którzy mają problemy z obniżonym nastrojem, przewlekłym stresem oraz zmęczeniem. W połączeniu z witaminami robi robotę. Wyraźną różnicę poczułem już trzeciego dnia.

Dobra rozpuszczalność, super smak no i regeneracja na plus.

Bardzo dobry magnez o skurczach można zapomnieć no i łagodzi skutki stresu. Jedna kapsułka dziennie wystarcza w zupełności. Z czystym sercem polecam!

Dobrze się rozpuszcza, działanie ciężko ocenić, bo mieszam jako dodatek z innymi specyfikami.

Smak ok, wyrazisty i nie za słodki, natomiast co do nawodnienia nie różni się od samej wody, ale w sumie to napój hipotoniczny nie izotoniczny, więc polecam szczególnie przy redukcji lub krótkim wysiłku.

Jeden z niewielu batonów białkowych, który naprawdę smakuje i nie jest naładowany na max cukrem. Polecam w chwili jak się chce słodkiego lub jak w pośpiechu musimy zjeść coś zamiast małego posiłku. Idealny na podróż.

Bardzo dobra przedtreningówka, już po kilku treningach widać efekty w sile i wytrzymałości na zmęczenie. Smak lemoniada jest ok, dawka też wystarczająca. Polecam.

Jedno z lepszych białek jakie miałem, a spożylem tego już dużo. Smak banan super, rozpuszczalność super, jako uzupełnienie diety jest mega, bo funkcjonalne i na dodatek kosmicznie smaczne.

Bardzo dobry smak, dobra rozpuszczalność i znakomite efekty za niską cenę :)

Polecam.

Dobra przed treningówka. Daje lekkie, odczuwalne pobudzenie i skupienie. Bez żadnych jazd itp. Smak zielone jabłko spoko. Wziąłem ze względu bcaa z tej firmy, ale tam smak green apple powala. Tu nie.

Seria Animal sama mówi za siebie. Bije o głowę wszystkie inne spalacze. Przez pierwsze 2-3 dni pocę się jak nie wiem co.

W tym przedziale cenowym jak dla mnie najlepsze witaminki. Firma na plus, bo jest od wielu, ale to wielu lat na rynku.

Dobry suplement, na początku wziąłem 2 tabletki i była moc przez cały godzinny trening i jeszcze mnie nosiło w domu, następnie spróbowałem 3 tabletki i tu zamiast lepszego efektu po około 45 minutach musiałem się męczyć do końca, po jednej tabletce nie odczuwam za to żadnego efektu, więc zostałem przy 2 i to jest odpowiednia dawka dla mnie. 4* dlatego, że nie jestem pewien do końca czy efekt będzie się dalej utrzymywał wraz z dłuższym użytkowaniem, wydaje mi się, że jest coraz słabszy.

Smak jest rewelacyjny, bardzo dobra słodka alternatywa dla kremów typu Nutella. Konsystencja jest zbyt rzadka, ale to przez brak utwardzonych tłuszczów. Jak dla mnie trochę za słodkie i musiałem dodać czystego masła orzechowego (bez dodatków oczywiście). Polecam, bo naprawdę smak jest świetny.

Polecam, używam go bardzo bardzo dawna.