Rabat -15% na odżywki!    Kod: 15MNIEJ  

Berberyna

 4 września 2018, 11:33

Czy ktoś słyszał cos o tym suplemencie? Podobno pomaga w walce z otyłością jak to sie ma do rzeczywistości? Ktoś testował i moze podzielić wrazeniami, czy nie jest to kolejny cudowny suplement-placebo?

 4 września 2018, 11:39

Tez w ostatnim czasie bardzo zainteresował mnie ten suplement, oprócz szeregu walorów pro-zdrowotnych berberyna świetnie sprawdza sie w okresie redukcji tkanki tłuszczowej i nie tylko. Dlaczego? Berberyna wspomaga walkę z insulinodpornością jak i zwiększenie wrażliwosci tkanek na działanie insuliny. Poprzez usprawnienie metabolizmu cukrów berberyna przyczynia sie do szybszej utraty tkanki tłuszczowej. A podczas budowania masy mięsniowej pozwala lepiej wykorzystac wartośći odżywcze dostaraczane z jedzenia poprzez wysoką wrażliwość tkanek na insulinę. Berperyna również wspomaga leczenie cukrzycy typu 2, poprawia florę bakteryjną jelit i dużo dużo więcej. Myślę, że warto spróbować tego suplementu bo płynące korzyści są naprawde spore.

 4 listopada 2018, 19:05

Berberyna jak najbardziej na redukcji i nie tylko sie spisze, ale warto dodać, że ma to sens, wtedy kiedy na prawdę jemy sporo węgli, inaczej nie ma sensu stosować, u mnie np przy 1 worku ryżu dziennie nie ma sensu stosować berberyny. Aczkolwiek warto wypróbować, ale też warto zwrócić uwagę aby kupić czystą berberynę a nie kurkumę...

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora