Już teraz Darmowa dostawa! od 50zł na WSZYSTKO - kod:  50FREE 

Universal Animal Pump 30sasz.

Cena BCAA.pl 175,59
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
Ilość
szt.
0
0
0

Opinie o Animal Pump 30sasz.

  (możesz wygrać bon 100 zł!)

Siemanko dzisiaj pierwszy raz to wziąłem ogólnie się zdziwiłem myślałem, że to w proszku a nie w tabletkach hmm no, ale j--ło się wszystkie na raz hmm po 20 min nic zero jakich kol wiek odczuć jak bym nic nie brał natomiast pod czas ćwiczeń czułem się jak bym miał więcej siły, ale organizm nie odczuwał nic tak jak by ta siła cały czas była nie wiem jak to opisać pierwszy raz się tak czuje wcześniej brałem np Shock Therapy z 3 miechy temu to czuć było pobudzenie dreszcze a po tym nic jak byś nic nie zjadł ani nie wypił, ale podczas ćwiczeń czujesz, że masz więcej siły nie wiem jak to opisać ogólnie stwierdzam, że to jest coś rewelacyjnego warte swojej Ceny! POlecam ten produkt w 100 % Magia może to na mnie nie działa jak powinno a może działa tak jak powinno hmm osoby które maja dreszcze i to może nie powinny tego brać nie wiem ogólnie jestem r-----any jak paczka draży ten produkt jest dla mnie zagadką jestem w szoku. Trening zrobiłem Ogień! 2h pełnej wiksy barki brzuch triceps Ogień! Pozdrawiam Elo.

Testowałem wiele przedtreningówek typu NO Xplode, Super Pump 250, Super Pump Max, napalm, SAW z Treca, Dorian NOX Pump i ANIMAL PUMP jak dla mnie to najlepsza przedtreningkówka. Uzyskana świetna pompa, użylenie, siła... brak mrowienia jak w co niektórych. Brak też zbyt wysokiego ciśnienia.

Dostałem od kumpla porcję jakiegoś shotguna, ale po nim czułem się niedobrze... Natomiast po PUMP idzie siła :) przynajmniej takie mam odczucia. Tylko ja biorę na mniej więcej godzinę przed treningiem a nie pół, bo mam wrażenie, że dopiero dostaję speeda w połowie treningu. No, ale wchodzi w mięsień potem :) a po treningu biorę Nitro Animala. Dobry produkt, przynajmniej dla mnie :)

Niesamowite odczucie pompy po treningu i na dzień następny.

Mój ulubiony suplement. Stosuję go już rok i po tym czasie mogę stwierdzić, że jest wart każdej wydanej złotówki. Zawsze maksymalna pompa na treningu.

Animal to animal i nic wiecej nie trzeba mowic jest kozak swiata.