Rabat    -15% od 249zł  Tylko do 17.08.2020r.

100% LABS Elite BCAA + Elite Creatine 400g+400g [promocja]

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

W zestawie o wiele bardziej się opłaca! Połączenie aminokwasów BCAA z monohydratem kreatyny od 100% LABS to o wiele większa szansa na uzyskanie szybszych przyrostów, rozwoju siły i szybszej regeneracji!

Pomogą Ci w tym:

Aminokwasy BCAA, do których należą L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina w najbardziej optymalnych proporcjach 2:1:1. To świetna pomoc w okresie intensywnych treningów, kiedy Twoje mięśnie potrzebują naprawdę solidnego podparcia. Większa masa mięśniowa, lepsze wyniki i znacznie szybsza regeneracja, to aspekty na których szczególnie Ci zależy? Elite BCAA świetnie wkomponuje się w Twoje założenia!

Dostępne jest w smaku: pomarańczy.

Monohydrat kreatyny to substancja o działaniu ergogenicznym i anabolicznym, której korzystne właściwości udowodniono już wielokrotnie, czyniąc ją związkiem szczególnie rekomendowanym do stosowania wśród sportowców.

100% LABS Elite Creatine pomoże Ci w uzyskaniu znacznie lepszych rezultatów podczas odbywanych treningów, co nie tylko wpłynie pozytywnie na Twoje możliwości wysiłkowe i sylwetkę, ale również motywację niezbędną do pokonywania kolejnych wyzwań.

Dostępna jest w smaku wiśniowym.

Aminokwasy BCAA z monohydratem kreatyny to sprawdzający się od lat duet, który stanowi podstawę suplementacji większości sportowców, niezależnie od uprawianej dyscypliny.

Przekonaj się smak o ich pozytywnym działaniu już dziś!